1. 1.
  Kardeşi darbeden tutuklanan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı.

  https://tr.sputniknews.co...-dokunulmazlik-fezlekesi/
  ... true
 2. 2.
  Çok sayıda insan ‘FETÖ'cü eşi olmak’ gerekçesiyle yurt dışına çıkamazken, cuntacı Mehmet Dişli ' nin ağabeyi Şaban Dişli Cumhurbaşkanı başdanışman oldu.
  2 ... klimanjaro
 3. 2.
  telefonundan, telefonunda bylock olanlar tarafından arandığı için anası skilen, yuvası dağılan, pasaportuna, gelirine el konulan ve "medeni ölüm" denilen duruma maruz bırakılan 10 binlerin olduğu ülkede 15 ay -evet onbeş ay- 1. dereceden yakını olan abisi cuntacı olduğu halde fiilen görevde bulunan ve bugün "lütfedip istifa" eden zat.
  4 ... flat head
 4. 4.
  bir dönem kendisine ait tırlarla uyuşturucu taşımacılığı yapıldığı belgelenen eski akp milletvekili. bugün itibarıyla hollanda'ya büyükelçi olarak atanmış.

  bak sağlam bir senarist bulup, çuvalla para versen, böyle bir ülke kurgulatamazsın. hayal sınırlarının çok ötesinde. insan aklının "yok amına koyayım o kadar da olamaz" diyebileceği ne varsa, standard included.
  2 -1 ... petrauskas
 5. 5.
  yeni Hollanda Büyükelçisi olmuş ama bu herif nedense bana hiç güven vermiyor.

  https://www.mynet.com/tur...disli-kimdir-110104378906
  1 ... true
 6. 6.
  Hollanda büyükelçisi olmuş.. Bu adam 2 defa istifa etmişti a.k.p'den. Erdoğanla arası çok iyi demek ki bir daha getirilmiş böylesi bi göreve. Yazıklar olsun.
  1 ... richard harrow