1. 1.
    insan içinde yanındakilerle veya telefonla konuşurken sesini yükseltmemek ve küfür etmemek.
    Çöpü yere atmak yerine çöp kutusuna atmak.
    Teşekkür etmek.
    Duş almak.
    12 -3 ... sozleriyle alkis alan yazar
  2. 2.
    şaşırtan kürt davranışları

arada şaşırtan sarılar görüyorum, bir bakıyor tüm familya içerisinde tek. albino deyip geçiyorum. bazen persic dil konuşan ancak kürt, zaza, ya da diğer etnisitelerden olmayan insanlar görüyorum, onlarda türklüğünü unutmuş bazı "kırıntı" klanlar, bildiğiniz gibi söylemem gerekirse aşiretler çıkıyor.

(bkz: avşarlar)

kürt değil, k*rt denilmelidir.
    6 -1 ... alpertunna
  3. 3.
    elektrik, su, gaz faturası ödemek.
    18 -6 ... sapnu puas
  4. 4.
    sorulara, asla ve asla soru eki getirmemeleridir.
    "sen hiç soru sordun?"
    9 -2 ... lostonyou
  5. 5.
    Günaydın demek.
    -2 ... sozleriyle alkis alan yazar
  6. 6.
    Hicbir sey sasirtmiyor. Her seyi beklerim bunlardan. Fakat cevremde fazla k*rt olmadigi icin de olabilir.
    3 ... alpagu acar
  7. 7.
    yere tükürmemek, yıkanmak.
    2 ... economistman
  8. 8.
    Arkadaslar neden kotu soylemler yaziyorsunuz.Gercekten uzucu bir durum bende kürt'üm ya da sizin tabirinizle k*rt'um ve neden kotuyu goruyorsunuz hicmi iyi yok gozunuzde yeri geldiginde pazarda 1 kilo elma aldiginizda bile curukler cikarken bu kotu davranislari turk de var kürt,zaza,cerkes vs vs dede var ama neden gormuyorsunuz.
    Gercekten onyargilardan kurtulursunuz umarim.
    iyi gunler dilerim.
    Umarim fazla zamaninizi almamisimdir.
    7 -2 ... erdalbabako
  9. 9.
    Pardon ama söylediğiniz hangi davranışı Türk birinde de görmediniz,belki gülerim diye başlığa girdim ama yazılan herşey bir diğerinden kötü niyetli yazılmış. Üzücü.
    3 -3 ... llllllllll
  10. 10.
    Bu başlık ne şimdi?
    Irkçılık.

Türk'üm, Kürtleri de çok seviyorum

Bölücülük yapmayın.
    5 ... bir damla hayat