bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Bir ASKER ARKADAŞIMIZDAN ;

  Bu görmüş olduğunuz ayak benim sakat ayağım. Türk silahlı kuvvetleri içerisinde bu hale geldi. 155lik fırtına obüsün namlu ağız baskısı düştü. tam 300 kiloluk bi demir. Diz kapağı kemiğim yerinden çıktı , kıkırdak zarar gördü , diz bağları yırtılma derecesine geldi ve ayağımda sıvı fazlalığı oluştu. bunlar eskişehirde özel hastanede sonuçlar doğrultusunda söylenenler. lakin şuanda şırnakta hangi hastaneye gitsem hiç bir işlem yapmadan saçma sapan idrar tahlili yaparak ayağımda birşey olmadığı söyleniyor. Ilaç bile vermeden geri gönderiyorlar. Kısacası biz askeri personeli olduğumuz için bize bakmıyorlar. terörist muamelesi görüyoruz. o kadar uğraş ve çaba gösterirken bu kadar eziyet görüyoruz. Insan insana bunu yapmaz. Devletin doktoru devletin askerine böyle davranıyorsa bunda bi muallaklik vardır. Bildiğin eziyet çekiyoruz. devletin bu konuya bi el atması gerekiyor. şırnak gibi bir ilde askerler zarar görüyor. askerler sağlık konusunda dışlanıyor.

  -Şırnakta Bir ASKER KARDEŞiMiZ.

  şırnakta görevli bir askerden mesaj
  21 -2 ... teknisyen parcasi
 2. 2.
  şırnak’taki doktorlar devletin doktorları değil maalesef. askerlerle ilgilenmeyip teröristlerin tedavisini yaptıkları çok kez haber oldu, çoğu tutuklandı ama hâlâ tam olarak düzeltilmedi. Mevzu yalnızca Şırnak değil tabi, genel olarak Doğu bölgesi.
  1 -1 ... kedilerinbabasi57
 3. 3.
  suriyeli sığınmacı olsa devlet erkanı grup konuşmasında başına geleni okur ağlardı.

  türkiye'de türk'sen hele de askersen kimse yüzüne bakmaz popüler olmadıkça.

  arkadaşın açık ismi verilmeli, belki bir yardım eli uzatacak vatan evladı bulunur.
  6 ... asenaulku
 4. 4.
  Şırnak ilinde görevli olan doktor büyük ihtimalle taşra görevi yapan bir anadolu çocuğudur. Böyle olmaması gereken bir durum.
  1 -1 ... id est
 5. 5.
  eski gata kalmadı ki sağolsun hükümetimiz süper akılcı bir yol izleyerek gata'yı bitirdi. bu vesileyle askere verilen değeri de görmüş olduk. en kısa zamanda gereğinin yapılmasını temenni etmekten başka bir şey gelmiyor elimizden.
  3 ... kitsamokec
 6. 6.
  doğuda doktor ve hemşirelerin örgütün onayından sonra işe başladığı bir çok kez dile getirilmişti. gerek askerler, gerek ise itirafçılar tarafından. zaten tabipler ve mimarlar & mühendisler odası açıklamalarını az takip eden insanların akıl erdirebildiği, bunun artık ayyuka çıkmış bir gerçek olduğu herkesin malumudur. şerefinizle hakkınızla okuyun, çalışın gençler. zira fetö ato pırto örgütü sayesinde bu bölümlere girenler kadar doğuda da örgüt sayesinde yerleştirilen soysuz tohumları var. hepsinden uzak, iktidarından, sağından solundan uzak, vicdandan şereften ayrılmadan vatanınızı severek çalışın. kansızlara, bu yavruları emanet ettirecek duruma düşürmeyin memleketi.
  2 ... hayalhane caycisi
 7. 7.
  konu "türk" olunca, hiçbirinin umurunda bile değil tabii.

  onlar için suriyeliler ve kürt kardeşleri çok önemli.

  umarım bu kardeşimiz bir an önce iyileşir.

  ulan o asker olmasa, sizin götünüzü kim koruyacak aq?
  3 ... kalasnikov