1. 1.
    türkiye direyi'nin eşsiz parçalarından biri olan karakulak'tır.
    şırnak ta jöh lere poz veren karakulak

şırnak gabar dağlarında devriye atan jandarma özel harekat askerleri zirvelerden birinde çok özel bir sürprizle karşılaştı.
    zirvede eşsiz güzelliği ile bir karakulak (bkz: caracal caracal) onları bekliyordu.
    şırnak ta jöh lere poz veren karakulak

ta orta asya'dan beri türkün olduğu her coğrafyada varlığını sürdüren karakulak gabar dağlarındaki mehmetçiği göründe "ben de buradayım, dağlar bana emanet merak etmeyin" diyerek asilce poz verdi.

karakulak mehmetçikten korkmadı...kaçmadı...aksine onlara poz verdi...

çünkü bu memleketin dağlarında, ovalarında, yerinin altında yaşayan hayvanlar bile bilir ki mehmetçik merhametlidir, mehmetçik hiçbir canlıya zarar vermez, türk askeri'nin olduğu her yerde huzur vardır.

not: karakulak bu cinse türklerin verdiği isimdir. vaşakla birbirine çok benzerler ama vaşak'tan farklıdır(aynı aile ne de olsa). bu eşsiz hayvana türklerin verdiği karakulak ismi dünya genelinde kabul görmüş ve buna latince caracal caracal adı verilmiştir.

edit: bu aşağıda bir heval var, ulan şu gayet güzel fotoğraf üzerinden bile önce bana, sonra türklüğe nefret kusmuş. arkadaşım, sen git tedavi ol, cidden bak iyi değilsin. bir fotoğraf, hayvan gayet güzel poz vermiş mehmetçiğimize, nesini eleştiriyorsun sapık herif?
    43 -9 ... tengir budun
  2. 2.
    Şunda korkacak göz var mı, Adam yer bu.

Karizma hayvan vesselam.
    2 ... keyf kahyasi
  3. 3.
    Şimdi bir eşek sever 5000 yıllık halktan bir zozik gider öldürür sonra kirva ben vurmuşam ha dövlet bana bir şey yapamaz der.
    7 ... vexillarius of theodopolis
  4. 4.
    türk'ün olduğu her yerde vardır. helal sana karakulak. bi ara danimarka'daki amcamların eve de uğrarsan sevinirim.
    1 -6 ... fran
  5. 5.
    Vay be duruşuna kurban.
    2 ... federal almanya
  6. 6.
    Ne edebiyat yapmış be amk. Hayvan ne bilsin kimin asker, kimin terörist olduğunu kardeşim? Aynen kesin mehmetçiğin kimseye zarar vermeyeceğini bildiğinden poz vermiştir. Pkklılara da saldırıp vatanını koruyordur allah bilir.
    7 -7 ... b e n d e n a d a m o l m a z
  7. 7.
    Çok güzel hayvan, maşallah.
    1 ... iyneci bey