bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  bir insanın ancak cinnete yaklaştığı bir anda dillendirebileceği bir şey bu. sanırım artık sözlük kızlarının yaptıkları şımarıklıklar burama kadar gelmiş ki bu yazıyı yazma ve onları anlayacakları bir dilde uyarmanın eşiğindeyim. bakın kızlar öncelikle şunu bilmelisiniz: sözlük erkekleri olarak her saniyemizi sizleri şımartmak için harcayamayız. burada serbestçe takılmaya en az sizin kadar bizim de hakkımız var.

  ya geçen bir tanesi 2 gün ilgisiz kalınca götünü açmış ya."bakın ben götümü açtım ilgilenin benimle" yazmış iletisine. okuyunca "yok artık, sikerim böyle sözlüğü" deyip hesabımı 3 hafta dondurma karar almıştım ki moderasyon bana dondurma alarak gönlümü aldı. kız götünü açmış "heeeeey ben buradayım, ilgilenin benimle" demek için.

  sonrası da ilginçti. bu kızın abazanları -evet hemen hemen her sözlük kızının 2-3 tane sabit göt kaldırıcısı vardır- hemen kızı savunmaya "o ironi olsun diye açtı götünü, aslında küresel ısınmaya işaret ediyordu." falan yazmışlar. yani kız ne sıçsa bir nedeni var. bak ya... insanı nasıl kızdırıyorlar.

  bakın kızlar... birkaç amsalak sizin götünüzü kaldırıyor diye hepimiz bunu yapmak zorunda değiliz. saçma salak mesajlarınıza cevap atmak zorunda da değiliz. sırf kızsınız diye siz kanka ekleyince bizim de eklememiz gerekmez. sürekli olarak size nick altı yazamayız. ya bir "profil fotomu beğenir misin?" demediğiniz kaldı... yuh ya! kızgıncık!

  freeze you later
  1 -3 ... absolute zero
 2. 2.
  Mesaj kutumu lut kavmine çevirmiş durumdadırlar, üzgünüm kızlar prensipli bir insan olarak sizi avrat olarak göremem.

  T: bir isyan bildiren samimi cümledir.

  Yüce konsülün onayıyla.
  1 -2 ... id est