1. 1.
    zülfü livaneli nin yanında tecrübe kazanmış çağdaş türk halk müziği sanatçısıdır.
    6 ... electronica
  2. 2.
    (bkz: arda boyları)
    2 ... endless
  3. 3.
    (bkz: gücüm yetene kadar)pek bilmiyorum şarkılarını ama güzel bir ses sahip olduğunu bildiğim bir sanatçı.
    1 ... kacak kelebek
  4. 4.
    yeni klibi için sectiği parça, klip konu ve görüntüleri çok etkileyici olmuş sanatçı.

(bkz: ağ elime kınalar yaktılar)
    1 ... pilotmont
  5. 5.
    yetimhanede buyumuş, sesi çok güzel olan sanatçımız. ayrıca son klibi hakikaten çok hoştur.
    1 ... rommel
  6. 6.
    her türküyü çok güzel yorumlayan, rumeli türkülerini daha bi güzel yorumlayan bayan ses sanatçısı...
    1 ... dom dom bullet
  7. 7.
    hasan hüseyin korkmazgil in güzel günler isimli şiirini mükemmel yorumlayan, türkiye nin en iyi bayan seslerinden bir tanesi..
    1 ... lazy pigeon
  8. 8.
    arda boyları ve yarim istanbul'u mesken mi tutun türkülerini çok hoş yorumlayan duru sesli kadın.
    2 ... sysianai
  9. 9.
    cocuklugumun türkücüsü.. cok severdim.. yanık ömerin ondan da dinlenmesini tavsiye ederim.. yanıl yanık okur yanık ömeri.
    1 ... gorthaur
  10. 10.
    geçenlerde duyduğum bir fiskos habere göre (aerandir den rivayettir) jennifer lopez hanım bu hanımın gücüm yetene kadar şarkısını dinlemiş ve ağlamış ulan ne işimiz olur dediğinizi duydum varsayalım yok hayır bizim dediklerimizi diyorsunuz da ondan yani.
    ... aynalı baba tutkunu