1. 1.
    muhtemelen pilotu fedöcü olan uçaktır.

bakınız türk hava yolları'nın 2129 sayılı boeing 737 uçağı.

uçak rotasına bakıyoruz, antalya'dan geliyor, boğaz üzerinden geçip yeni havalimanına yönleniyor. acayip seviniyorum, ilk defa yeni havalimanımıza, asrın liderimizin yaptığı o muhteşem esere inecek bir uçağa denk geliyorum.
    fakat bu fetöcü uçak yeni havalimanını pas geçip önce batıya, sonra güneye yönleniyor.
    ısrarla yeni havalimanına inmeyen thy uçağı

sonra geniş çaplı bir dönüş yapıp yine kuzeye yeni havalimanımıza, asrın liderimizin yaptığı muazzam esere dönüyor.
    deliler gibi inmesini bekliyorum.
    hatta sevinçten çığlık attım, hanım çocuklar falan da yanıma geldi onlar da izlemeye başladı.

fakat o da ne?
    fetöcü uçak yine pisti ıskaladı, kuzeye bulgar hava sahasına doğru yöneldi.

ulan şerefsiz pilot.
    utanmıyor musun bizim gibi milyonların sevincini yarım bırakmaya.

buradan yetkililere sesleniyorum.
    hava kuvvetleri komutanımıza sesleniyorum.
    bu thy uçağı 2 defa asrın liderimizin yaptırdığı havalimanını pas geçip kuzeye yöneldi.
    uçağı fetöcü hava korsanları kaçırıyor olabilir. lütfen müdahale edilsin ve asrın liderimizin yaptığı havalimanına iniş yapsın.
    6 -5 ... tengir budun
  2. 2.
    Thy sayfası açılıp antalya istanbul uçak biketi alınmaya kalkıldığında varış noktası Atatürk hava alanıdır. Henğz istanbul havalanı ve antalya havaalanı arasında uçyşlar başlamadığı görülebilir. Bence pilot daha önce istanbul ankara uçuşu yapmış ve istanbul havaalanına iniş yapmıştır. Daha sonraki uçuşunda kafa karışması yaşamıştır. Ya da daha güzeli, yolculara asrın liderimizin yaptırdığı dünyanın en büyük hava limanını yukarıdan göstermek istemiştir.
    Pilotun günahını almayın hemen. Yoksa siz fedöcğ müsünüz?
    2 ... sevgilim ben manyak oldum
  3. 3.
    çabuk inmedi dikkat edersen.
    1 ... cesurveuzgun