1. 1.
  sözlükte son günlerde artan serbestliktir. uludagsozlukte aman küfür olmasın aman seviyeyi koruyalım diyerek silinen onca entry den sonra, bu duruma gelmek akla bazı soru işaretleri getiriyor. kişilere küfür etmek serbest değilse neden ırklara küfür serbest? ben melih gökçek başlığına "boktan başka birşey üretmediği için sanatın içine tükürmesine şaşırmadım" mealinde bişey yazdığım için silinmişti entry. şimdi bakıyorum da bir ırka-hangi ırk oldugu belli- her türlü aşağılamayı, küfür serbest kılınmıs gibi bir hava var. umarım yanılıyorumdur...
  edit: başlık biraz saçma olmuş. ırklara küfür etme serbestliği daha dogru gibi...
  2 ... cyranox
 2. 2.
  (bkz: sahsa hakaret yasak cemaat ve irka hakaret serbest)
  ... arjen robben
 3. 3.
  (bkz: işte şimdi sözlük tam foruma döndü)
  ... amd
 4. 4.
  gocunan ırk mı var? sorusunu da beraberinde getiren başlıktır...
  soydaş olmayan bazı vatandaşlarımızın., inatla ve yüzde 90'a varan çoğunlukla terör örgütlerine, kendilerini kullanmak isteyen dış güçlere alet olmaya devam etmesi, çirkin de olsa bu durumu mantıklı göstermektedir.
  -2 ... infantes
 5. 5.
  uludağ sözlük moderasyonunun ne denli adaletli olduğu konusunda bir daha düşülmesi gerekendir. ulan geçen ismini cismini bilmediğim, sadece beni az daha trafik kazasına sürükleyecek bir kamyon şöförüne hakaret ettim diye sikmediği kaldı bu moderasyonun. ama nedense kürtler o.rospu çocuğu yapıldı da ses çıkaran olmadı.

  tamam moderasyonun içinde adını adım gibi bildiğim faşist kişilikler var ama bu kadarı da olmaz.

  zevk mi alıyorsunuz olm ?
  2 ... rihez
 6. 6.
  hiç bir şeye saygının kalmadığı gibi bu konuda da saygı kalmamıştır. şaşırmamak lazımdır. çoğu insanın saygı kelimesinin gerçek anlamından bile haberdar olduğunu bile zannetmiyorum!

  edit: hangi ırktan olursa olsun bu. ayırma kayırma yoktur.
  ... vince1
 7. 7.
  ırklara saldırıya her yerde göz yumulmasının getirisidir. ilk okulda yaşanılan durumla birebir benzerliği vardır. birine susarsan diğeri de yapar.
  (bkz: ona bişey demiyosun ama)
  ... sidelyatusem
 8. 8.
  hiçbir anayasadan geçemeyecek olan madde.
  2 ... garfieldelif