1. 1.
  Irkçılıktır.

  Selam ve dua ile.
  3 -3 ... christ
 2. 2.
  Irkçılık değildir. Olması gerekendir açık ve net.
  4 -3 ... asin
 3. 3.
  Siyahı çok sevmek, beyazdan nefret etmek mânâsına gelmez; tanım, bir şeyi diğer şeyden “ayırdedici” olmak vasfını hâizdir... ayrıca, bu hitabın evveli ve sonrasına ait olan fikir yahut çeşitli beyanlar ile bu hitap tenkide açık hâle gelebilir. Nitekim, islam hikemiyatına göre “kişi kavmini sevmekle kınanamaz”dır. Batı felsefesi meseleye yeni argümanlar aramaya hâlen devam etmekte, bir türlü asıl neticeye ulaşamamaktadır; çünkü “insan hakları” vesâir hususların pazarında boyuna çığırtkanlık yapanların memleketlerinde ırkçılık had safhadadır günümüzde dahî... bakınız Norveç, Almanya, Danimarka, ingiltere, fransa... Avrupa...
  4 ... ask kadar siyah
 4. 4.
  Yaşasın ırkımız çin'e bedel kırkımız.
  2 ... kafir cin
 5. 5.
  Irkçılık değildir.
  2 ... flat head
 6. 6.
  birinin irkiyla ovunmesi ancak kendi acizliginden kaynaklanir. vizyonunuzu genisletin. insanlar nelerle ugrasiyor.
  3 -2 ... hoc signo vinces
 7. 7.
  Ait olduğun bir şeyi seviyorum demekktir.
  Anneni sevmek gibi, kardeşini, arkadaşını sevmek gibi. Ama ırkın sorunluysa sıkıntı, şey gibi düşün anneni neden sevmezsin bir orospuluk yaptıysa sevmezsin ya da anneni çok iyi tanımıyorsundur, birileri onun hakkında seni gaza getirmiştir ondan sevmezsin, aynı hesap.
  1 ... temirata
 8. 8.
  Kimsenin ırkını seçme şansı yok. Hal böyleyken, allahtan gelene eyvallah demek doğru bir mantık. Yalnız unutulmaması gereken şudur ki; ırklar arasında üstünlük yoktur, farklılık vardır.
  1 -1 ... steel forge
 9. 9.
  Irkını çok sevenlerin ırk testi yaptırsa %30 kürt %30 rum %30 papua yeni gineli %10 türk çıkacağı gerçeği sebebiyle ciddiye almıyorum bu tür söylemleri.

  Irk ne lan ırk mı kaldı dünyada.
  1 -1 ... quepasa
 10. 10.
  Vaaaayyyy.

  O izmir e geleceğim kamki orada seninle bunu yüzyüze konuşacağız Hard şekilde.
  1 ... vatanseverterorist