1. 1.
    ırkçı deyip yaftaladığı adamların tırnağı olamayan insanların kondom pakedinden çıkan iq testiyle yaptıkları çalışma olsa gerek.
    1 -3 ... sir lionfart
  2. 2.
    soysuzlara dert olmuş zeka seviyedir.

ufak bir ekleme:
    ırkçı değilim, diyeceksiniz ki 'o halde neden ırkçılığı savunan yazı yazdın?'
    ben türk milliyetçisiyim ve türk olmayı mutluluk ve onur addederim. fakat çıkıpta soysuzun biri bana ırkçı yada faşist diyorsa (ki şu sıralar kendisinin görüşünü benimsemeyen herkes faşist olmuş durumda) o halde ben bununla da gurur duyarım...
    6 -3 ... 4889
  3. 3.
    vatanını sahiplenen her ırkçı gibi zekasının hakkını verir.
    4 ... asilgokturklu
  4. 4.
    böyle bir coğrafyada yaşayıp ırkını sevmemek geri zekalılıktır. üstad ağzıyla konuşan şakürt ağzı ile açılmış arap ırkcısı zeka seviyesi şeyinin doruğunda yazar söylencesi başlıkdır.
    2 -1 ... munus
  5. 5.
    hayran bırakır pratik zeka.
    kinaye getirir, kurnaz zeka.
    sabrını dener, karışmış zeka.
    bizden uzak olsun, ırkçı zeka.
    1 -4 ... karaanj
  6. 6.
    bu öyle bir zeka seviyesidir ki, ırkçılık ve milliyetçilik kavramlarından bihaber olan andavalları anında tespit eder.

milliyetçili yada sevgi pıtırcığı solcuların deyimiyle ırkçılık; bir ülkenin kurucusu, çoğunluğunu ve tarihini oluşturan ırk/millet tarafından sahiplenebilen duygudur. yani tutup da türkiye'deki kürtlerin milliyetçilik yapma gibi bir imkanları yoktur zira tarihleri boyunca bir kez bile bağımsız olamamışlardır.

neyse, en azından türk olmamanın vermiş olduğu eziklik psikolojisinden muzdarip sözlük yazarcıklarını bilgilendirmiş oldum. dersinize iyi çalışın, yarın sözlü yapıcam, pokemon izleyeceğine gidin biraz tarih öğrenin.
    1 -4 ... 4889
  7. 7.
    (bkz: mutlubaykus)
    (bkz: hobiolarakyaparsin)
    4 -3 ... vauvenargues
  8. 8.
    (bkz: renkdegistiremeyenbukelamunun)
    (bkz: saykopat).
    4 ... vauvenargues
  9. 9.
    valla zeka seviyem gayet yüksek. zaten türk olmakta herkesin harcı değil. böyle şeref ve gururu aynı anda yaşatıyor insana. türk olmayanlar bilemez. ırkçıyız ne olacak? ne mutlu türk'üm diyene!
    3 -3 ... horozkentli
  10. 10.
    ırkçı olduğunun farkında olan ırkçılar zeki olabilir.
    "ben ırkçı değilim" diye bağıran ırkçılar gerizekalının önde gidenidir.
    5 -1 ... muammar gaddafi