1. 1.
  az olmayan ancak fazla göze batmadığı için az sanılan kişilerdir. ordu denen bir kurum altında şahane örgütlenmişlerdir. bu kurum altında toplanırlar yer içer yer içer yer içer semirirler, istemediği halde zorla getirdikleri insanları dağlara çatışmaya yollayıp biz vatan kurtarıyoruz ayağına yatarlar, oradaki er vatani uğruna ölür, komutanı semirir allah semirir.

  işte bunlar tamamı faşist bir kısmı ise ırkçı ve faşist insanlardır
  5 -15 ... sezensevdasi
 2. 2.
  kendi ırkını diğer ırklardan üstün tutarak, ayrımcılık yapan, kendi ırkını yücelten, bunu yapmak için bazen şiddet kullanmaktan kaçınmayan kişi.
  4 -1 ... asiti kaçmış kola
 3. 3.
  kendi ırkını diğer ırklardan daha fazla severek, diğer ırklara ayrım yapmayan, dışlamayan insanlar da mevcuttur bu guruptan.
  2 -4 ... palta
 4. 4.
  hiç de diğer ırklar arasında ayrım yapmaz bu tür insanlar. nasıl? onlar için kendi ulusları, bir de diğer uluslar vardır. diğerleri arasında ise hiç bir fark yoktur.
  -1 ... tengrikut
 5. 5.
  ırkçılık yanlısı.
  ... tolga
 6. 6.
  (bkz: faşist)
  2 ... tutunamayanlardan
 7. 7.
  (bkz: mussolini)
  ... legend of the stranger
 8. 8.
  demokratik haklardan ve ifade özgürlüğünden yararlanmamaları gereken kişi ve gruplardır.
  3 -2 ... diyonsos
 9. 9.
  demokrasiyi tam anlamıyla hedefe giden yolda "araç" olarak gören, iktidara geldiklerinde, çoğunluğun diktatörlüğü ile güçlünün zulmünden bir karışım yapıp, gerçek emellerini ortaya koyacak yapıda insanımsıdır. nihai amaç yok etmektir, öteki olan herkesi.
  1 -1 ... smmnds
 10. 10.
  (bkz: faşo)
  1 -1 ... hyperion