1. 1.
  1920'lerde avrupa'nın ırkçılık ile yıkandığı bir ortamda söylenmesi olağan bir sözdü. bir asır sonra ise, ilkokullarda, liselerde başköşede asılı olmasına, gerek yoktur. ulus devlet kavramı'nın hergün bir adım geriye gittiği şu anki konjonktür'de okullarda halen, 6 yaşındaki çocuğun, varlığını, türk varlığına armağan etmesi, kanında asil bir şeyler olduğunun düşünülmesinin istenmesi gereksizdir. içi doldurulamayan kavramlar ile büyüyen beyinler, büyüdüğünde kanı ile bayrak yaparsa, ne olduğunu bile bilemediği o ''muassır medeniyetler''e ulaşılacağını... 2 aylık sağa dön - sola dön eğitiminin ardından, dağda ölürse, bir milli kahraman olacağını düşünüyor...

  artık bu dogmaların, bırakılması gerekiyor.
  6 -12 ... rockandroll
 2. 2.
  doğrusu ırkçıyım ve damarlarımda asil bir kudret var olan sözdür. her daim her yerde asılı olmalıdır.
  1 -2 ... qualthy
 3. 3.
  " vajinalardan girdim, kız kardeşlere verdim veriştirdim. şimdi bir bok atmaya çalışmadığım, atatürk kaldı. sıra onda. " konulu başlık ve entrynin yeni nesil uludağ trollü tarafından yazıya dökülmüş halidir.

  " yavrum senin beynin, penis vajina ikilemiyle dolmuş böyle konular hakkında eleştri yapabilmek için o kulvarların dışarsında kalman gerekir. " şeklinde cevaplanası* yazardır ayrıca.
  2 ... dark jedi in da house
 4. 4.
  belki de dünya da en çok türkler bu sözü hak edenlerdir. zira başlığı açan yazarımsı asil olmayabilir efenim hatta asaletten ziyade hödüklüğüde kabul edebilir lakin her türk bilirki, dedeleri çannakkalede dünyanın en büyük donanmasını sadece 16 topçu ile yok etmiştir. her türk bilir ki işgale gelen fransıza, italyana, ingilize, yunana bu toprakları mezar etmiştir. ve her türk günün sonunda savunma dışında yapılan her savaşın bir cinayet olduğunu bilir, söyler. bütün dünyanın önünde eğildiği, ölümümünün üzerinden yıllar geçmiş olmasına rağmen saygıyla anılan tek dünya liderinin adı atatürktür. bizden çıkmıştır dünyanın en büyük lideri, en büyük komutanı... tarihi sadece kazananların yazdığı bir dünyada, türkler bir malubiyetten çıkıp kendi tarihlerini altın harflerle yazmışlardır. hem de en şanlısını yazmışlardır. ırkçı değilim fakat damarlarımda asil bir kan aktığını biliyorum. bunu atatürkten öğrendik biz atatürk gençleri. sen o gençlerden biri olmak yerine, böyle sanal alemlerde uyuz uyuz ürmek istiyorsan bu senin tercihindir. zaten senin damarlarında akan kan değil, sapıklıktır, sapkınlıktır, dönekliktir, mandacılıktır, anasını bir fransıza verir senin zihniyetin... damarlarımdaki kan o kadar asildir ki beni hiç bir zaman faşizan eğilimlere sürüklemez. beni bir ırkçı yapmaz. beni bir kafatasçı yapmaz... *
  2 -2 ... cavit
 5. 5.
  muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur.
  bu sözü benimsemek ırkçılık ise; açılın ben ırkçının bayraktarıyım.
  4 ... zanedus
 6. 6.
  hem türkiye de doğ hem atatürk gibi bir liderin olsun hem de türklüğünle gurur duyma. Böylesine ybsg denir.
  2 ... cirkinordekyavrusu
 7. 7.
  atatürk olmasaydı sende olmazdın gibi ilkokul 3. sınıf düşüncelerinde olanların, hayatlarına pahasına savunduğu sözdür. bu insanlar anakronizm'e kurban giden kişilerdir. anakronizm, tarihi kendi içerisinde ele almayıp, bütün zamanlara uygulama hastalığıdır. aynı düşünce, fatih sultan mehmet, istanbul'u almasaydı, bugün nerede oturacaktınız? thetis ile peleus sevişmeseydi, achilles kimdi bilemezdin!'e kadar ilerleyebilir.
  2 -2 ... rockandroll
 8. 8.
  (bkz: Eskiden kibirliydim şimdi mükemmelim)
  ... duru dupduru