1. 1.
  Irak'ın bölünmesinden en kârlı (!) Kürtler çıktı.ırak'ın kuzeyi küçük amerika oldu bir bakıma.amerika da onların kara kaşına kara gözüne hayran değil.ırak'a girildikten sonra petrol şirketleri hemen işe koyuldular.ırak petrolleri ingiliz,amerikan ve kanadalı şirketler tarafından çıkarılmakta.

  gelelim ırak'ın diğer boyutuna.kürtler bağımsızlıklarını(!) kazanmak için amerikan müdahalesine içeriden destek verdiler.şimdi ise insanlar saddam dönemini arar nitelikteler.çünkü bir türlü sağlanamayan iç barış insanlara saddam'ı aratıyor.amerika kürtlere arka çıktığı için en çok da diğer gruplar mağdur oluyorlar.sam amcaları ırak'ın kuzeyini küçük amerika haline dönüştürmekte.

  ırak'Ta öldürülen milyonlarca insanın sorumlusu amerikalılarla birlikte hareket eden ıraklı kürtlerdir.aynı oyun türkiye üzerinde de oynanmaya çalışılıyor.gerçekleştirilmek istenen yeni dünya,ortadoğu projelerine dur demek gerekiyor.
  3 ... sessiz geveze
 2. 2.
  Amerika'nın ırak politikalarını yürüten barzani ve ailenin geçmişine baktığınızda ortadoğuda gerçekleştirilmek istenen siyonist projelerin nasıl olduğunu anlarsınız.
  2 ... sessiz geveze
 3. 3.
  Yaşadıkları her ülkede, dış güçlerin gönüllü truva atı olmalarıyla ilgilidir. Boşuna genetik hain demiyoruz.
  ... ayazhan