1. 1.
    Genelde hiç bir vasfı olmayan ev kezoları bu tiplere yazar.
    3 -2 ... fyodor paskevich
  2. 2.
    üniformalı foto koyup-her şey karı için- diyenlerdir bunlar.
    2 ... contramalretard
  3. 3.
    helal olsun onlara ve onlar gibilere!
    -1 ... ulanismail
  4. 4.
    ölünce şehit diye adlandırdığınız kimseler.
    hoş bizim ülkede şehitlik mertebesini devlet veriyor.
    2 ... vanligogh
  5. 5.
    Eskide kaldi artik savastan don en iyi kadinlarla olacaksin be olum.
    Ortacagda kaldi o isler.
    Vatani gorev herneyse artik onu bi hallet sonra gel sende yuru.
    Bu ara cok turemis bu picler.
    ... endless pain
  6. 6.
    pöh sana dedirtir.
    1 ... ibni maymun
  7. 7.
    taciz boyutuna varmadığı sürece kimseyi enterese etmez.

kanun cinsellik yasağı, evlenme yasağı gibi bir yasak mı koymuş polislere? hayır.

yahut çevresine örnek teşkil etmek gibi bir sorumluluğu mu var? yine hayır (kaldı ki bu da çok geniş yorumlama ister)

mesele ne o zaman? adam zina yapıyor yahut kovalıyor diye vatan için kurşun sıkamaz mı?
    bireyleri, şahsını ilgilendiren meselelerle mesleği üzerinden değerlendiremeyiz.

edit: aşağıdaki yazarlardan biri güzel bir noktaya parmak basmış.
    her sosyal medya platformunda özel harekat mensubu olduğunu afişe edip insanlarla bu sıfatla iletişim kurmanın sıkıntısı bu hususu eleştirmek için makul.
    bu konuda daha disiplinli olabilirler.
    3 ... raduyev
  8. 8.
    Kadın düşürmek ümidi ile edinmiş mesleği yerine getirmek üzere güne başlayan oğlanlarımız.
    2 -1 ... cubukcuuu
  9. 9.
    ibretlik tespit.

uzun zamandır dikkatimi çekiyordu, cidden var böyle bir şey. sürüyle adam özel tim beyler temalı fotoğraf, yorumlarda kün fe yekün türbanlıları falan, baya enteresan bir ortam.

bakın ben ticaretle uğraşıyorum, affınıza sığınarak iş adamıyım literatürde. ben bile güvenlik icabı sosyal medya kullanmıyorum. hırsızı uğursuzu, mafyası, teröristi dünyanın binbir türlü hali var. pöh'ün, yunus'ların falan bu denli sosyal medya kullanması aşırı garip geliyor bana. niye kullanıyorlar demiyorum bak bunu da götünden anlama, garip geliyor. çünkü bu adamlar mesleği icra ettikleri sürece namlunun ucunda, hayatları tehlikede. en başta kendi can güvenlikleri için her bir adımı düşünerek atmaları lazım. afrin'den bile çarşaf çarşaf pozlar yağıyordu, bana kalırsa ağır disiplinsizlik. tsk'nın affı yoktu böyle şeylere şimdi nasıldır bilmem, ama emniyet pek sıkı değil gibi.

sıradan bir vatandaş olarak fikrimi belirttim, polisimizin askerimizin her daim arkasındayız.
    4 ... nesgayfe
  10. 10.
    Mesleğine istinaden saygı duymaya çalıştığım ama bu konularda güvenmediğim kişi. Ciddi anlamda polis ve askerlerin kız bulmak amaçlı sadece instagramda değil her alanda çabalarına şahit oluyorum. Belki bulundukları ortam ve çevre ile alakalıdır.

Ama ilk başta yardım eden polisin akşamına size mesaj attığını görmek "Kime güveneceğiz biz bu devirde?" diye sordurur.
    4 ... vasilissa