1. ?.
  abd projesi olan ışid'in abd projesi olan kürdistan'ı kurmak için var olması durumudur. pkk ve ışid ikisi de abd kontrolünde olan terör örgütleridir buna hiç bir şüphe yok. bu iki terör örgütü de bütün silahlarını abd'den karşılar.

  ışid, ırak ve suriye'nin demografik yapısının değiştirilmesi için vardır. ilk önce arap ya da türkmen olan bölgeler ışid tarafından ele geçirilir. ışid bir terör örgütüdür ve istediği herkesi öldürür. yaptığı katliamlar karşısında hiçbir sorumluluğu yoktur. bu yüzden istediğiniz hedefi ışidle temiz, hiçbir sorumluluk almadan temizleyeilirsiniz. ışid buradaki bütün insanları temizler ve bir anda hiçbir insanın yaşamadığı koca koca şehirler ortaya çıkar.

  bu insandan temizlenen şehirler yine başka bir abd piyonu olan pkk tarafından ele geçirilir ve böylece elinizde kürtlerin yerleşmesini bekleyen koca bir şehir olur. Al sana kürdistan. bu iş çok basit ışid girer bütün insanları temizler daha sonra ışid o bölgeyi 3-5 çatışmayla pkk'ya teslim eder. gördüğünüz gibi kürdistan kurmak bu kadar kolay.
  1 ... shah caspian
 2. 1.
  (#27667595)
  ... arbequina