1. 1.
  şişman olmasına rağmen kilosu ile sorunu olmayan, inanılmaz bir özgüven sahibi, zenci gırtlağına sahip sempatik şarkıcı.
  6 -3 ... asiti kaçmış kola
 2. 2.
  hükümet gibi kadın maşallah!!..sesine yorumuna ailecek hastayız.
  3 -1 ... internettin
 3. 3.
  BiR SEZEN AKSU VOKAListiNDEN BAŞKA NE BEKLENEBiLiR Ki DEDiRTEN inanılmaz sesli kadın.
  (bkz: sertab erener)
  3 -1 ... aquantass
 4. 4.
  anadolu üniversitesi'nin bugün yapılacak olan mezuniyet töreninde sahne olacak olan süper sesli kaliteli şarkıcı. (bkz: mandalinalar)
  1 -1 ... jassemine
 5. 5.
  Başrollerini Işık Yenersu, Zeynep Eronat, Yıldız Kenter, Fikret Kuşkan gibi isimlerin paylaştığı Cem Başeskioğlu nun yönettiği "Sen Ne Dilersen" adlı filmde Marika rolüyle başarılı bir performans sergilemiştir.
  3 ... eticicibebe
 6. 5.
  Şişman sıfatından daha çok iri,cüsseli kadın sıfatlarının daha doğru olacağı fiziği ile orantılı olan güçlü sesi ile hayran kitlesini gün be gün arttıran ses santçısı.
  1 -1 ... tahminci
 7. 6.
  an itibariyle eskişehir inönü ford otosan fabrikasında,ford otosan çalışanları için moral gecesinde konser veren güçlü sese sahip şarkıcı..
  1 ... blacksoul
 8. 7.
  sesiyle koca bir salonu mikrofonsuz inleten müthiş bi şarkıcıdır.
  konserine gidilesi insandır.
  1 -1 ... saturn
 9. 8.
  özellikle 'anadilim aşk' albümüyle,sezen'in yüreğinin ipucunu veren şarkıları, en güzel çığlıklarıyla süsleyip, kalplere tercüman olmuştur.. hiç eskimediği 5 yılda kanıtlanmış şarkılara sahiptir.. sesiyle masallar anlatanlardan.. hayatla yüreğini kesiştirerek yaşayanlardan..
  3 -1 ... bahane
 10. 9.
  Kendisi ile yapılan bir konuşmada muhabirin son parçası ile ilgili olarak sorduğu neden mandalina sorusuna önceden sorulacağını tahmin ediyormuş tavrını takınarak tamda şimdi mandalina zamanı tam oturdu ben ilk kez yaz albümü yapıyorum bu nedenle mandalinadiyerek şoka sokan dumur olmamıza neden olan ayrıca bu durumu bir okadar doğal karşılayan muhabir içinde aynı duyguları beslememize neden olan akıllı olmayan kadın
  ... yesillerik