1. 1.
  https://www.instagram.com/isil.aktan/

  Bir sorunsal.

  Kadının yağ oranı çok düşük bacak ve kalçası sıkı ama dolgun. Düzgün kas yapısından dolayı kıvrımları bir çok kadından daha belirgin. Bir çok kişiye fazla maskülen ve itici gelebilir. Ancak şişman, küt ve kıvrımsız olmaktan daha mı iyidir acaba.
  1 -5 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
 2. 2.
  (bkz: Krdş napıon korktum aq)
  3 ... devridaim
 3. 3.
  Inanilmaz define olmus kuru bir cilde sahip vücut gelistirme sporcusudur. Vucudundaki yag orani cok dusuk o yuzden kuri bir goruntusu var hic cekici durmuyor.
  1 ... dodo007
 4. 4.
  nesi sorunsal anlamadım?
  işsiz misiniz olm siz?
  1 ... exlamabin
 5. 5.
  yüzü güzel ancak fiziği malesef. ha yüzüde şöyle güzel, o sarı saçını normal bir renge boyatınca güzel. yoksa herşey yapma gibi geliyor. bu kadar kas erkekte bile itici. herşeyin aşırısı kötü.
  1 ... kutsal bakire
 6. 6.
  çok kötü ya.. bir kadın niye kendine böyle bir şey yapar? anlamak mümkün değil...
  4 ... roott
 7. 7.
  kadınlar herşeyi yapabilir gerçeği ile herşeyin bir yakışanı var gerçeği arasında kaldım.
  1 ... sad butterfly
 8. 8.
  Nasıl bazı erkekleri efeminen tarza ve fiziğe sahip olmak mutlu ediyorsa aynı şeklide ışılda maskülen ve güçlü olmaktan haz alıyordur. Kadının güçsüz bir canlı sadece cinsel obje olarak görüldüğü ataerkil düzende Bir kadın olarak erkeklerle yarışacak güce ve kondisyona sahip olmaktan haz duyuyor ve ne kadar güçlüyse kendini o kadar çekici ve güzel buluyor olabilir.
  1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
 9. 9.
  Ülke o kadar boş beleş kadınlarla dökülen kendini bir akanda geliştirmiş ve başarılar elde etmiş biridir. En büyük meziyeti zeytinyağlı yaprak sarma tapmak olan niteliksiz, şişman ve sarkık vücutlu kadınlardan daha kültürlü ve güzeldir.
  ... bir tirrek sevdim uzaklarda
 10. 10.
  ayaklarını da inceledikten sonra daha detaylı yorum yapılabilecek bir sorunsal.
  1 ... usualsuspects