1. 1.
  antalya'nın nişantaşı'sı.. sağlı sollu mağazalar, tikkyler falan derken o duruma gelmiş hakaten.. girişindeki dönerciler çarşısı da olmasa daha güzel olacak ama neyse dedik artık..

  edit: dönerci ya da dönercilere yahut dönere bir kinim yok elbette.. "tikky mekanında ne işi var?" gibilerinden bir ironi o..
  ... lyla
 2. 2.
  diğer tip insanı ele alırsak; "dönerciler çarşısının çıkışında ışıklar olmasa daha iyi olcak" diye ele alabileceğimiz cadde. ışıklarda akşam burger king den çıkışta sevgilinle elinde birer küllah dondurmayla yürümek kadar hoş bişey olamaz tahminimce.. ayrıca geceleride araba ve/veya motor yarışlarının yapıldığı görülebilir.
  ... drall
 3. 3.
  antalya'da gençlerin piyasa yaptığı caddenin adı.
  ... salca
 4. 4.
  araba fuarı mübarek. ne aletler geçiyor bu yoldan. yolun ortasındaki palmiyeler de ayrı bi manyak.
  1 ... the kene
 5. 5.
  dönerciler çarşısı ile karaalioğlan parkı arası ışıklar caddesi olarak bilinse de orası gerçekte atatürk caddesidir. esas ışıklar caddesi kapalı spor salonundan sonra başlar.
  1 ... trablus
 6. 6.
  antalyaspor süper lige çıktığında baştan aşağı kırmızı-beyaz renge bürünen antalya nın gör beni al beni caddesi.
  ... aabi
 7. 7.
  son zamanlarda nargile mekanlarıyla dolup tasmıs olan(okul sonrası genclerin takıldığı yerlei barındıran), bi kafeye oturup cevrenize bakındığınızda tüm erkeklerin aynı kuaförden cıktığını anlamanız için sadece 5 dakikanın yeterli olduğu genelde kıro insanların cok olduğu ama genede yürümesini özlediğim antalyanın en ünlü caddesi
  ... apocalypse
 8. 8.
  antalyalıların kendilerini istanbulda biryerde sanmaları için yapılan hiç bir halta da benzemeyen caddesi büyük umutlarla gitmiştim halbuki istanbulum güzel şehrim benim seni hiç bişeye değişmem bunu bi kez daha anladım dediğim cadde.
  1 -2 ... frape
 9. 9.
  sağlı sollu mağzaların, nargile cafelerin, stadyumun , evren büfenin bulunduğu şirin sıcak , tikysi bol antalya klasiği.
  ... irregular
 10. 10.
  "bunu kim giyer ki?" denilen kıyafetlerin satıldığı mağazalar bulunduran,korsan kitapların satıldığı,en güzel mağazası miss garaj olan,Antalya'nın en gözde semti.
  1 ... kaktus07