1. 541.
    Zamanında bilimsel ve formül aracılığıyla uzun uzun yazmıştım. ışık hızı aşılamaz nettir... aşsa dahi yok olur.
    2 -2 ... dostoyviski
  2. 542.
    aşılır aşılır takma kafana.
    1 ... masklavi
  3. 543.
    Şimdi detaylari hatirlamiyorum ama Bir ara bir yerde okumustum. Yanlis hatirlamiyorsam veri transferinde aşılmışti işık hızı.
    Bunu insana uygulamak mumkun olur mu? Olsa bile insan oyle bir kuvvete dayanabilir mi? Yoksa baskı altinda bir noktadan sonra atomlarina mı bölünür? Bunlarin hepsi simdilik muallakta.
    ... cavaceylan
  4. 544.
    Işık hızından hızlı olan düşünce hızıdır diye bir fikir vardı. Aklıma o geldi.
    ... asiksiz masuk
  5. 545.
    ışık hızı aşılabilir mi
    2 ... fikrimfirarda
  6. 546.
    abi dün 4 tane mi ne entry girdim bu başlığa. hâlâ ışık hızı aşılabilir diyen var ya. salak mısınız siz? ışık kuantum demetlerinden oluşur dedim, bu nedenle ışık hızına ulaşılsa dahi o madde deforme olmaktan bir işe yaramaz ya da puf olur dedim. bakın kaç tane ispat girmem gerekiyor daha?

kabahat bende bir şeyler öğretmeye anlatmaya çalışıyorum sözlüğün derdi a* g*t meme. az okuyun madem go*unuzu kaldırıp araştırmayacaksınız bari burada yazılanları okuyun ayıp lan.

düşünce hızı gibi romantik cevaplar verenler var, abi siz delirdiniz mi? bilim lan bu bilim. bu son entrydi bu başlığa girdiğim. kendimi adamış gibi hissettim bir an, bu savaşı sizinle vermeye zorunluymuşum gibi hissettim. ama bitti. gidin bokunuzda boğulun.
    -1 ... etik olmayan biri
  7. 547.
    aşıp ne yapıcaksınız abi? oturup ışığın gelmesini mi bekleyeceğiz ?

+nerde kaldı bu ?
    - kim elledi götümü lann ?!
    1 -1 ... phosphene
  8. 548.
    Işık hızını aşmak yerine portal yapsanıza dediğim hede hödö
    Millet atlasın dursun işte.
    ... mosinnagant
  9. 549.
    Onu aşacak bir bedene sahipsen neden olmasın diyebileceğim başlık. Örneğin melekler nurdan yaratılmıştır. Bu nurâni varlıklar ışıktan daha hızı hareket ederler. Şuan bu insanoğlu için pek mümkün görünmüyor. insan önce kendi nefsini aşsın da ışık kusur kalsın. O yeter ona. Öbürü Lazım değil.
    1 -1 ... gazeloglu
  10. 550.
    akp ışık hızını aşan tank yapmış

millet konuşur akp yapar..
    1 ... lg ye zeval olmaz