1. 1.
  beşiktaş kulübünün resmi sitesinden duyurduğu yeni yarışması:

  YARIŞMA / Üzerimden Eksilmesin Bayrağımın Gölgesi
  09.06.2009 18:31

  Kartal Yuvası Mağazalarımız taraftarlarımız için bir yarışma başlattı. En güzel şampiyonluk bayrağını sergileyen taraftarlarımızdan ilk üçe girenler Kulübümüzden ve Kartal Yuvasından çeşitli ödüller kazanacak.

  Kartal Yuvasının başlattığı yarışmayla Şampiyonluk coşkusu bayraklara yansıyor. Taraftarlarımızın hazırlayacağı bayraklar Kartal Yuvası yetkilileri tarafından değerlendirilmeye alınacak ve jürinin yapacağı oylama sonucunda ilk sırayı alan taraftarımıza Kulübümüzden ve Kartal Yuvası mağazamızdan çeşitli hediyeler verilecek.

  Yarışmanın detayları:

  Taraftarlarımızın hazırladığı bayraklar; bayrağın büyüklüğü, asıldığı konum, bayrağın sıradışılığı, verilen mesajlar ve simgelerine göre değerlendirilecektir.

  Jüri, Kartal Yuvası yetkilileri olacaktır.

  Yarışmanın sonuçları, taraftarlarımızın gönderdikleri bayrak fotoğrafları ve kazanan bayrak, Kulübümüzün resmi internet sitesinden duyurulacaktır.

  Taraftarlarımız gönderecekleri maillerinde bayraklarının yanı sıra, isim ve soyisimlerini, iletişim numaraları ve adreslerini belirtmek zorundadır.

  Fotoğrafların son gönderilme tarihi 30 Haziran 2009dur.

  Mailler, uzerimdeneksilmesinbayragimingolgesi@bjk.com.tr adresine birden fazla açıdan çekilen görselleriyle gönderilecektir.

  http://www.bjk.com.tr/tr/haberler.php?h_no=15061
  -1 ... rabbit
 2. 2.
  bir galatasaraylı olarak hayran hayran dinlediğim beşiktaş bestesinden bir mısradır .
  2 ... wreker
 3. 3.
  (bkz: semtimiz erkek semti)
  galatasaraylı olmama rağmen sevdiğim bir beşiktaş tezahüratı.
  1 ... wildr0se
 4. 4.
  özğürlüğümün simgesi olan şanlı bayrağıma söyledğim söz.
  ... cady