1. 1.
  omega 6 da omega 3 yağ asidi gibi damar iç çeperlerini koruyucu kılcal damarlar dolaşım sisteminin sağlıklı işleyişini sağlayarak, kalp ritmini düzenlemeye yardımcıdır. yapısında doğal olarak bulunan e vitamininin güçlü antioksidan etkisi sayesinde kötü kolesterol azaltılır. salatalarda devamlı kullanılır. harici olarak, bayanlar için çok önemli etkileri vardır. selülit, çatlak tedavisinde vücüda masaj yapılarak çatlak ve selülit görüntülerini yok eder.
  1 ... rojber
 2. 2.
  en güçlü antioksidan dır. son yıllarda çok ilgi çeken ve yaygın bir kullanıma sahip olan doğal bileşiklerden biridir. içerdiğiantioksidan etki içerdiği kateşin ve epikateşin lere bağlıdır. bu antioksidan bileşikler çeşitli dolaşım sorunları için hem avrupa hem amerika'da patentli olarak kullanılırlar.
  e vitamininden 50, c vitamininden 20 kat daha etkili bir antioksidandır. vücuttaki diğer antioksidan vitaminleri de korur. c vitaminin bozulmasını engeller ve hücrelere girişini artırır.
  bağ dokusunu koror, cildin bütünlüğü ve esnekliğinin korunmasını sağlayan kolajen i dokuya bağlayıp stabilize eder (sürekliliğini artırır).
  deriye hasar veren faktörlere karşı koruma sağlar, deriye elastikiyet verir, yara iyileşmesini hızlandırır.
  üzüm çekirdeği özütünün en çok kullanım yeri damar koruyucu ve damar destekleyicisi olarak kullanımıdır. damar hasarına karşı çeşitli problemlere karşı koruma ve tedavi sağlar.
  ödem , hemeroid ve varis gibi problemleri azaltır.
  dolaşımı güçlendirip kolestrolü düşürerek kalp hastalıklarından korur. aynı zamanda karaciğere de çok faydalıdır.
  ... ditty
 3. 3.
  antioksidan özelliğiyle; vücudumuzda kimyasal reaksiyonlar sonucu oluşan veya sigara, alkol, kirli hava gibi dışarıdan alınan zararlı maddeleri etkisiz hale getirmektedir.
  ... kolibalili
 4. 4.
  Bugün Migros'ta koca bir şişe gördüğüm yağ. Bayağı bayağı yemeklerinizde kullanabilirsiniz, kullanmazsanız salatalarınıza dökebilir, oranıza buranıza sürebilirsiniz demişler.

  insan tadını merak etmiyor değil de, bir litre 15 TL, alıp da beğenmemek var, o koca şişeyi malum yerlerimizi yağlamakta mı kullanacağız sevmezsek?

  Yine de sağlığa faydasını düşününce fiyat/ fayda oranı gayet yüksek gibi duruyor.
  ... asuregibisurat