Advertisement

 1. 1.
  kafadan söyleyeyim de sonradan yanlış anlaşılma olmasın: işbu yazarın bu mevzudan kuyruk acısı yoktur. *
  nasıl yoktur lan? mümkün mü böyle bişi? senin yanına yaklaşmaya cesaretin yok; elin piçi geceden geceye götürüyor hatunu.

  Hayır eleman her gün başka bir hatunla ve ilişkinin devamı yok! bunu kız da bal gibi biliyor ama gel de anlat!

  ilk başlarda mantıksız gelse de artık hak veriyorum böyle kızlara... medeni cesareti olmayan pısırığı mı seçecekti; yoksa hafif düzgün tipli, illegal kertenkeleyi mi? tabiki b şıkkı. aslına bakarsanız bu testin tek şıkkı "b". hayatın tek gerçeği montonluğu kendi içinde aşabilmiş, hayata bir yerinden tutunabilecek doğru insan olmakta. sanırım bu işin yolu da "piç" olmaktan geçmekte.
  70 -6 ... melankolik
 2. 2.
  sonrasında izdivaç programına katılması muhtemel koca areyom diye haykırması olası dişi insan.

  (esra eron e ile)
  (koca areyom k ile)

  e evet bağdagül aradığın erkekteki özellikler nelerdir?
  k düzgün bi işi olsun, evi olsun, birazda parası olsun dış görünüme önem vermeyom ama beni sahiplensin isteyom.
  7 -2 ... samuel etooooo
 3. 3.
  erkeklerin hanım kız yerine seksi, ateşli kız tercihiyle aynı durumdur. heyecan vardır, tutku vardır ve insan heyecanı, sıradanlığa tercih eden bir yaratıktır..
  4 ... thepierce
 4. 4.
  acı çekmeyi hak eden kızlardır.
  5 ... omurs
 5. 5.
  (bkz: iffet) (bkz: müjde ar)
  3 ... david addison
 6. 6.
  daha beteri piç bir erkeği yola getirmeye çalışan kızlardır. çabalarının nafile olduğunu görmesi zaman alır. erkek de farkındadır aslında bu kızı ciddi olarak istediğinin ama ne var ki sorumluluk olmadan bir yaşam, yani alıştığı yaşam kolay gelir.
  6 ... statik smiley
 7. 7.
  "seven öpülür öpen sevilir" * lafındaki seven taraf olan kızdır, öpülür.
  3 -1 ... rabbit
 8. 8.
  üzüleceğini pek de iyi bilmeyen kızlardır, ya da başka bir açıdan bakınca üzülmeyecek kızlar da olabilir.
  ... goodnessofemptiness
 9. 9.
  vasat bir ilişki yaşamak yerine , hızlı yaşayıp genç ölmeyi yeğleyen kızlardır .. genelde hanım hanımcık utangac kızlarımız pek severler pic erkekleri.
  3 ... yolyemez
 10. 10.
  burada kullanılan "piç" nitelemesinin mahiyeti önemlidir. çünkü bu durum iki şekilde gelişir;

  birincisi melankolik'in de bahsettiği gibi medeni cesareti fazla, kendine güvenen bir kişilik olup bir şekilde istediği kızı elde edebilmeyi bilen erkektir. kızlar medeni cesareti sever, bu konuda hemfikiriz. ama bu erkek aynı zamanda düzgün, sevmeyi bilen biri de olabilir. bu durumda piç nitelemesi sadece girişkenliğinden dolayı onu niteler. eğer böyleyse kızımız doğru yoldadır, istediği gibi takılabilir.

  ikincisi ise; evet bu bildiğin piçtir işte. allem eder kallem eder, seni bir şekilde etkiler. ama aynı zamanda 10 kıza daha aynısını yapar. her dakika bir başkasına yönelme eğilimi vardır. zaten bu tiplerde şeytan tüyü dediğimiz o garip durum mevzu bahis olduğundan çekiciliği tavan yapmıştır. ve evet hepsi de farkındadır ilişkinin devamının olmayacağının ama zor ya işte, tatlı gelir. düpedüz saçmalıktır, gereksizdir. acı çekmeye açık çek kesmektir. yapmayın, yapanları uyarın. *
  6 ... mystic queen