1. 1.
  kaybetmeye, tekrar üzülmeye mahkumdur. erkekler her ne kadar şikayet etseler de kezban seviyorlar işte. trip atan, süründüren kızları seviyorlar; onlarla birlikte bira içip sabaha kadar pes oynayabilen kızları değil. üzüldüğünde günlüğüne sığınan, yaralarını kendileri saran kızları değil; dünyayı onlara dar eden kızları seviyorlar. sorununu anlatmaya çalışan değil sorunları biriktirip önlerine yığan kızları, uyuyakalıp uyandıklarında "sorun değil bir tanem, iyi uyudun mu?" diyen kızları değil "bna i gclr dmdn nsl uyrsn.s" diyenleri, makyaj yapmayanları değil boya kutusuna düşmüş gibi gezenleri, en sevdiği yazar pucca olanları, tek şair ismi bilmeyenleri, facebook bile kullanmayanları değil de sürekli check-in yapanları, sabah kahvesini hazırlayıp uyandıranları değil yatağa kahvaltı bekleyenleri, deniz kenarında yürüyüşü değil alışverişi tercih eden kızları... seviyorlar. sevin, sevmeyin de demiyorum ama sevmiyormuş gibi yapmayın bari. kabul edin starbucks bardağıyla selfie yapan, nutellayı kaşık kaşık yerken midesi bulanmayan kızları seviyorsunuz. her sabah spor yapan ya da apocalyptica veya draconian dinleyen kızlar size göre değil. bir kızla barda tanışmak istiyorsunuz, kütüphanede değil.
  90 -15 ... deniz sacli kiz
 2. 2.
  erkekler ne kadar trip atmayan kız arasalar da trip yemek erkeğe önemli hisettirir ve erkeğin kıza önem vermesini sağlar. bundan dolayı kızların erkeklere dozunda tribi iyidir.
  tanım: maalesef sürekli olarak üzülmeye mahkum kızdır.
  5 ... ozelegitimci
 3. 3.
  Çok takmıyordur trip arsada bi sonuç elde edemeyip kendi kendini komik duruma düşürmesiyle kalacağını bilen akıllı kızdır.
  1 ... kironi karakocani
 4. 4.
  ananızdan emdiğiniz sütü burnunuzdan getirecek olan kızdır. düşman başınadır.
  1 ... tom bombadil
 5. 5.
  Seven kızdır . Trip atıp da sevdiğini üzmek istemez .
  2 ... nicolatesla
 6. 6.
  erkeklerin ne yazık ki otuzundan sonra bulabileceği (bulabilirse tabi) kızlardır. belirli tecrübeye ulaşılsa da bu kızların varlığını keşfedebilmek için illa otuz olmanız gerekmektedir. ehliyet alabilmek gibi kısaca.
  2 ... stajyer dede
 7. 7.
  (bkz: olsa da sevsek)
  olmayan kızdır. olsa bile bize denk gelmeyecek, denk gelmediği için sürekli üzülecek olan kişidir.
  2 ... kanicerkenbogulanvampir
 8. 8.
  Problemi fazla uzatıp ortamı germek, sıkılmak ve karşıdakini de sıkmak istemeyen düşünceli kızdır. Tabii ki değeri bilinmez. iyi olan neyin değeri biliniyor ki sanki *
  5 ... sing in the rain
 9. 9.
  Atak yapmak için uygun zaman kollayan kızdır.
  1 ... fatyh
 10. 10.
  gelsin de evlenek . valla bak az kaldı okulun bitmesine bakarım ben ikimize de.
  ... kendinden utanan adam