1. 1.
    herkes kendi evinde olmak suretiyle, aynı anda bizim evin tuvaletine girilmez ayıp olur.

ben sıçarken ortamda yada ortama çok yakın bir yerde hatta tepemde sıçtığını düşünmek bile istemem değil ki sıçıyım gel gelelim üst komşum bu olayı ibneliğine mi ayarlamakta yoksa metabolizmalar birebir aynı mı çalışıyor bilemedim, tuvalete girmemle adam çatır çatır foşşş çeşitli sesler, hoş bi hadise değil birde güzel bir kızı var şayet o sıçıyorsa tepemde çok ayıp eder.
    29 ... cok gicik yaa
  2. 2.
    lan tepeme düşmesin bu boklar şimdi diye saçma sapan bir telaşa sepep olur.
    7 -2 ... why you wanna trip on me
  3. 3.
    üst komşuyla aranızda boktan bir bağ olduğunun gostergesidir.
    19 -3 ... laxx
  4. 4.
    su sesi, kuş sesi, onun sesi, bunun sesi, kısacası karışık bir ortamdır tuvaletiniz. eliniz çabuk tutup hemen terk etmelisiniz mekanı.
    1 ... mashadov
  5. 5.
    ucuza tutulan öğrenci evi ,ki bu ev bizimki oluyor, fiyatının hakkını verecek şekilde borular tamamen dışarda, turan amcayla denk geldiğimizde acaip tırsıyorum.
    3 ... vali fahribey
  6. 6.
    formula 1'deki sollamalar esnasında çıkan seslere yakın sesler çıkmasına sebep olur.

subjektif not: bizim üst komşunun götte m3 motoru takılı olduğunu düşünüyorum. a.q öğrenciyiz, o kadar bozuk makarna yiyoruz, ben böyle ton görmedim duymadım. *
    2 ... rakinfish
  7. 7.
    sifonu sizden önce çektiğinde farkedilecek durumdur.
    2 ... gnebakn
  8. 8.
    bok seslerinin osuruk sesleriyle bir senfoni orkestrası misali ambiyans yarattığı eylemdir.
    1 ... olur mu
  9. 9.
    (bkz: birinci geleneksel sifon sesi yarışması)
    (bkz: sidik yarıştırmak) *
    ... keske nickim yardirsa
  10. 10.
    üst: zarttttttttttt
    alt: yavaş amına goyim. borazan mı çalıyon.
    1 -1 ... ulu dagci