1. 1.
  evin içinde bıcır bıcır gezinen, odanızı talan eden, özel hayat nedir bilmeyen, 6 yaşında hem de ikiz kardeşlere sahip olmanın yanında çok hafif bir hayattan bezme sebebi.
  3 ... asiti kaçmış kola
 2. 2.
  kabus gibidir<ler>.sürekli yeni alınan ve, ya bethoven'in senfonisini ya da love story i çalan lanet olası oyuncakla oynarlar.o tatlı pazar uykunuzdan tiz bir love story ile uyanırsınız.hele ki oyuncağın pili bitiyor ve veletler oynamakta ısrar ediyorlarsa yandınız...viyuu viyuu sesleri tüm gün kulağınızda çınlar*
  2 ... arrzu
 3. 3.
  alt katta olmasından iyidir.
  1 ... don kişot
 4. 4.
  "Annnnnnnneeeeeeeee,Annnnnneeeee,Bitti!" diye 10 dakika haykırmak zorunda kalan,içinizden annesine sövdüğümüz,üst katımızdaki minik canavarlar.
  2 ... pucca
 5. 5.
  çocukların cinsiyetlerinin çok önemli olduğu bir durumdur.Erkek ise ve 1 den fazla iseler durum vahimdir.Top oynama ve kütürtü çıkarmalarıyla artçılar şiddetli sallantıya dönüşür.Tez vakitte sokağa çıkarılmaları için dua,komşunun karısını ayartma vs. yöntemlere başvurulmalıdır.Eğer kız iseler,paraya kıyıp 2 adet* barbie bebek alınması ile sorunun çıkmayacağı düşünülmektedir.
  1 ... zookeeper
 6. 6.
  öncelikle: (bkz: bu başlığın 4 entrysi)

  sonra:intikam zamanı geldiğinde bu ızdıraptan başka bir şey vermeyeceğini düşündüğünüz veletler stres topuna dönerler.tekini asansörde kıstırırsınız...yanlışlıkla tüm katlara basıverirsiniz.artık yeterli zamanınız vardır.sonra çocğun ellerini tutup en tiz sesinizle kulağına love story mırıldanmaya başlarsınız.gittikçe şiddetinin arttırsınız. ve bir süre sonra çığlık raddesine gelirsiniz.veledin acı dolu çığlıkları sizin love story'inize karışır.intikam alınmıştır.asansörden geride artık psikolojik problemleri ola bir çocuk bırakmışsınızdır.
  1 ... arrzu
 7. 7.
  alt katta büyük olduğunda çekilmeyen durumdur.
  ... absurdistan
 8. 8.
  gecenin bi yarısı bir ağlama sesinin gelmesine ve akabinde "ananı, avradını..." diyerek yataktan fırlamanıza sebebiyet veren hadise.
  ... comunal panda
 9. 9.
  kafaya sıkma sebebi. her türlü gürültü patırtı yapabilen varlıklar. apartman canavarları *
  ... legendcontinuatur
 10. 10.
  O ses o çocuktan nasıl çıkabiliyor kardeşim yorumuna neden olur.Bir ses ki vangölü canavarı sanırsın bir gürültü ki evin içinde maç var sanki.Allah ana babaya sabır versin.
  ... appendix