1. 1.
  başlıktan da anlaşılacağı gibi pkk'nın üst düzey, yani sözde "rütbeli" militanlarına toplama kampı ve birimlerde deney uygulansın.

  kimlere? mesela askerimize, polisimize saldırı emri veren sözde bölge sorumlusu veya sözde komutanlara.

  başta apo denen bebek katili olmak üzere rütbeli militanların hepsi bir toplama kampında veya birimlerde infaz edilmelidir.

  apoyu zehirli mermi ile kurşuna dizerek, vücuduna ne gibi zararlar verdiğini inceleyebiliriz, böylece türk milletinin uzun yıllardır istediği şey gerçekleşir ve apo denen bebek katili geberir.

  sonra bazı militanları aç ve susuz bırakarak ne kadar sürede öldüklerine bakabiliriz. hemde boş yere onlara yiyecek veripde ziyan etmemiş oluruz.

  bazı militanları yüksek bir yerden atarak neler olduğunu inceleyebiliriz.

  burada elde edilen verileri olası bir kandil veya münbiç operasyonunda ypg/pkk'ya karşı biyolojik veya kimyasal silah kullanmamızı sağlar.

  bu söylediklerim canlı bomba saldırısının emrini vererek asker, polis ve masum kürt ve türk sivillerin ölümüne sebep olan rütbeli komutanlara karşı uygulanmalıdır.

  bazı pkklılar ise zorla dağa kaçırılıp beyinleri yıkanan gençlerden oluşuyor, onlara ise yargı ne ise hapis cezası onu versin.

  sivil, asker, polis ve bebek katili pkklı sözde komutanların bizim verdiğimiz vergilerle beslenerek oksijen israf etmesini istemiyorum.
  1 -1 ... kazakistanli ii