1. 1.
  Başörtülü lezbiyen diye belirttim çünkü içine düşülen kültürel, ahlaki yozlaşmanın boyutunu gözler önüne seriyor! Başörtüsünün arkasından oyunlar çevirenlere yazıklar olsun. Şu habere bakın ne hallere düştük. Feminizm +lgbt bizi bu hale getirdi herşey mübah!!

  Ordu'nun Ünye ilçesinde karısı ve onun lezbiyen kadın sevgilisi tarafından kiralık katil tutularak evinin önünde tabanca ile vurdurulan koca, yaklaşık iki haftadır tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. iki kadının, talihsiz adamı ilişkilerine engel olmasın diye öldürttükleri ortaya çıktı.

  https://www.haberler.com/...an-sahis-13685960-haberi/

  Ünye ilçesi Çınarlık Mahallesi'nde meydana gelen olayda eş cinsel olduğu iddia edilen A.O, yine eşcinsel kadın komşusu H.S. ile birlikte oldu. Bir süre birlikte yaşayan kadın çift, iddiaya göre A.O'nun 47 yaşındaki kocası Hasan O'yu ilişkilerine mani olmasın diye öldürtmek istedi.

  TEDAVi GÖRDÜĞÜ HASTANEDE YAŞAMINI YiTiRDi

  iddiaya göre karısı ve onun eşcinsel arkadaşı tarafından kiralık katil tutularak evinin önünde tabanca ile vurdurulan Hasan O, yaklaşık iki haftadır tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

  EŞi, SALDIRIYI DÜZENLEYEN VE 3 KiŞi TUTUKLANMIŞTI

  Silahlı saldırı sonrası polis ekipleri, geniş çaplı soruşturma başlatmıştı. Hasan O'nun eşi A.O. ile arkadaşı H.S. ve D.K. (16) ile B.S. (17) gözaltına alınmıştı. A.O'nun, anlaşmazlık yaşadığı eşini öldürmesi için biriyle anlaştığı, arkadaşı ve yaşları 18'den küçük 2 kişiden yardım istediği öne sürülmüştü. Polisteki ifadelerinin ardından Ünye Adliyesi'ne sevk edilen A.O. ile arkadaşı ve 2 kişi, çıkarıldığı mahkemece tutuklanmıştı. Polis ekipleri ayrıca Hasan O'yu silahla yaraladığı belirlenen G.D'yi de istanbul'da gözaltına almıştı. Emniyetteki işlemelerinin ardından adliyeye sevk edilen G.D, çıkarıldığı mahkemece tutuklanmıştı.
  7 -6 ... lenova
 2. 2.
  verilmiş sadakamız varmış mk 1 km yakınımda bu şahsiyet.

  neler dönmüş serhat ya.
  13 -2 ... masklavi
 3. 3.
  amına kodumun feministlerinin ve meriçlerinin umursamayacağı, ekşide ortalığın yıkılmayacağı olaydır. Tam tersi olsaydı üçüncü dünya savaşı çıkardı. Madem lezbiyensin neden başörtüsü takarsın onu da anlamış değilim. Allah kuranda demiyor mu eşcinsellere ulti atacağım, super weapon göndereceğim diye? Müslüman değilim ancak lezbiyenler konusunda kuran ile hemfikirim. Daima lezbiyenlerin tekmelenmesi gerektiğini söylemişimdir: (bkz: #44011782)
  8 -5 ... kazuo kiriyama
 4. 4.
  ünyede kocasını öldürten başörtülü lezbiyen şeklinde bir haber olduğu zaman, 8-10 satırlık bir yorum yazılıyor, bitti gitti. büyük ihtimalle akşam haberlerinde 25 saniyelik bir konu bile olmayacak. kimse çıkıp erkek cinayetine hayır şeklinde yaygara yapmayacak.

  şimdiiiii, başlığı ters çevirelim.

  "ünyede başortülü lezbiyen karısını öldüren koca" yapalım şu başlığı... sonuç ne olurdu bi düşünelim. yorum yapmicam, siz kendi yorumunuzu yapabilirsiniz.
  9 ... toyboxtan cikan oyuncak
 5. 5.
  Ölen erkek olunca hiç umursamıyor. Öldüren kadın olunca zaten herkes görmezden geliyor. Bu feminist dünya düzeni hiç insancıl değil.
  Cinsiyetçiliğe karşıyız derken tam aksine çok cinsiyetçil.
  12 -1 ... lenova
 6. 6.
  Başlığa gülmekten yazamıyorum.

  Ulan hani marjinal bizdik!
  7 ... n dakota
 7. 7.
  Dümdüz çift aslında dışarıdan baksan ama dönen aksiyonlara bak hayat gerçekten çok enteresan ya.
  ... wolfpack
 8. 8.
  Bu toplum nereye gidiyor?

  Ahlaki olarak yozlaşıyoruz.
  ... ilkutay
 9. 9.
  başörtüsü, lezbiyen, biseksüel ve heteroseksüelin bir arada olduğu fantastik olay.
  birde öldürme nedir ya çok sıkıldıysan ayrıl, tabi bu seferde erkek gaza gelip kadını öldürebilirdi o da mümkün bu memlekette.
  2 -1 ... husamettin cintonik
 10. 10.
  hem başörtülü

  hem de lezbiyen

  gün geçmiyor ki

  dinciler birşeyle gündeme gelmesin

  ayrıca

  din elden gidiyeaa.
  7 -1 ... ultra beyaz turk