1. 1.
    Konuşmadıklarında ise konuşsana diye saldırıyoruz. Bizler gibi çaresiz onlar da. Sağlıkla ilgili herkes eşit risklere ve kaygılara sahip. Kenan imirzalıoğlu'nun paylaşımını gördüğüm için kendisi üzerinden izah etmek istiyorum. Kenan beyi bu ülkede çok ama çok seven en azından 10 kişi vardır. Sözlerini dinleyip sosyal mesafelere dikkat ederler, evlerinde kalırlar. Başka bir sanatçının 20 seveni vardır. Bu yüzden kıymetli bir iş yapıyorlar. Başlık ile ilgili söylemek istediklarim bu kadar. Genel halimiz ile ilgili sòylemek istediklerim var. Yazımın devamında bunları ifade etmeye çalışacağım. Kibir, küfür ve nefret ile doluyuz. Bunlarla kime ulaşma derdindeyiz? Her ne konu olursa olsun, aynı fikirde olmayandan bile nefret ediyor insanlar ve düşman oluyorlar. Neden? Hadi insanlara ulaşmayı geçtim ve bir kenara bıraktım. insani ve dini maneviyattaki yeri nedir bu hallerimizin? Bazen çok kızıyorum böyle insanlara ama bazen de çok üzülüyorum. Kendilerini getirdikleri hallere ve bünyelerinde barındırdıkları kötü duygular yüzünden. Kimisi, küçücük bir çocuktan nefret ediyor ve buna sebep terörist diye bağırıyor. Atakan var mesela, annesine şimarıklik yaptı diye edilmedik küfür kalmadı. Bu nasıl bir nefret? Hangimiz yapmadık çocukken benzerler hareketleri? Hangimizin çocuğu yapmıyor benzer şeyleri? Kimisi, çocuklarım aç diye haykırarak intihar eden babadan nefret ediyor ve buna sebep hakaret ediyor.. Kimisi, kendisiyle aynı takımı değil de rakip takımı tutuyor diye nefret ediyor. X meselenin nedenini sorandan nefret edip hain diye hakaret edenler var. Örnekler uzar gider. Sahi, bu kadar kin ve nefreti nerede, nasıl ve kimden öğrendik? Umarım genel çerçeve olarak izah edebilmişimdir duygu ve düşüncelerimi? Allah hayır etsin bu gidişatımızı. Amin.
    2 ... huzursuz adam
  2. 2.
    Ünlülerin ruhsal durumu normal değil zaten. Bir bir ortaya çıkıyor işte. Siz kaç tane düzgün ünlü sayabilirsiniz?
    ... vasilissa
  3. 3.
    Millet canıyla uğraşırken manzaralı evinin havasını mı atan, kıçını mı açan, havuzunun başında uzanarak evde kal mı diyen, beyaz sıvı sabunu memelerine mi fışkırtan..

Gerçekten acınacak haldesiniz.
    1 ... lara croftt
  4. 4.
    Bu y*rak kafalilar bir asgarî ücretlinin ayda kazandığı parayı bir günde harcıyor.

Sonrada evde gotunu gösteren taytla video çekip "evde kal Türkiye" diyor.

inş canım yaa

Bir ayda kazandığim maaşı ver bana yatayım evde sıkıntı yok.
    2 ... diablo1987
  5. 5.
    Ünlüler zerremde değildir. Ölseler bile üzülmem zaten. Paylaşımlarına da bakmam.
    1 ... mavi tutkusu
  6. 6.
    ünlüler benim için ünsüzlerden ünsüzdür.
    1 ... ne alakasi var oglum
  7. 7.
    bahçeli evde oturan ünlü istediği zaman bahçesine çıkıp hava alabiliyor, evin bir köşesinden başka bir köşesine gitmesi zaten bir saat sürüyor. sonra da 90 metrekare evlerde oturan vatandaşa evde kal diyor. hava da mı almasınlar lan?
    ... tacettin limoncuoglu