1. .
    genellikle sözlükleri şişirme veya çamur atma aracı olarak görmekten ibaret anlayıştır. adam açıyor sözlüğü, giriyor kendi ismini taşıyan başlığa ve dumur oluyor. kendisi hakkında çok ağır eleştiriler yapılmışta, hakaret edilmişte. ya ne olacaktı ? televizyonla beyni durmuş halk gibi sözlüklerde mi götünü kaldıracaktı ?

birgün biri çıkıp ''şu sözlük benim hakkımda ağır eleştiriler yapmış helal olsun, inceledim ve ders çıkarttım'' diyebilecek mi ?

hayır, diyemeyecek. Çünkü alışmışız hep şişirilmeye.
    ... catastropher
  2. .
    övgü aldıysa "sözlükler çok gereklidir, sosyal medyanın en güzel şeysidir, halk beğenisini böyle belirtir, bik bik bik" diye yere göre koyamamaktan; yergi aldıysa "üç beş tane terbiyesiz gerçek adlarını gizleyerek ona buna saldırıyorlar, dava açacağım, kafa atacağım, vık vık vık" diye öfke kusmaktan ibaret anlayıştır.** *
    1 ... mavi44
  3. .
    şaka maka hakkaten takip ediyor adamlar.
    ağır eleştirilere de bi yere kadar ses etmiyor bunlar. neticede öyle ya da böyle gündemde kalabilmek için sözlüklerde yazanları önemsiyor bu tipler. övgüden çok yergiler işine gelir bunların. hatta magazinin gözünden kaçan entryleri bizzat kendileri ifşa ederler ki, ona buna konuk olarak cagirilsinlar.
    ... 0fu0