1. 1.
  güzel dünyamda vuku bulan gerizekalı bir şey. yahu bu olayın tanımı bile yok o kadar malakça yani. ya da bizim beynimizdeki algoritmalarda bazı fonksiyonlar eksik, belki de çok iyi exception mekanizması vardır, böyle garip şeylere mahal vermiyordur.
  (bkz: bilgisayar mühendisi)
  gelelim konunun türkiye'deki olayına. her ne ile ilgili olursa olsun, eğer bir şekilde televizyona çıkmış iseniz bu magazin programı prodüktörleri ya da adları her neyse sanki bütün sizi izleyenlerin/izlemişlerin sizle seks yapma isteğiyle kavrulup tutuştuğunu sanarak hemen sizden şöyle seksi, böyle beli açıldı, şöyle kukusu göründü diye bahsediyorlar. eğer erkek bir şahıstan bahsediliyorsa, seksi bilmemne 3 kızla eğlendi, hepsini otele götürüp bafiledi diye bas bas bağırıyorlar. yaş, güzellik, fizik hiç ama hiç önemli değil. yeterki siz televizyona çıkmış olun. notırdamın kamburu bile olsan, 3 gün sonra seksi oyuncu yeni kız arkadaşıyla reinada eğlenirken kavga etti, hemen 3 tane sevgili yaptı anında onları tek tek evlerine bıraktı falan fişmekan diye haber yapıyorlar.
  belki de bu olay, yani seksi ilan edilmek hoşlarına gidiyordur bir şey demiyoruz tabiki. sabah programına çıkan mağdur ağlak kadınlar bile 3 gün sonra seksi ilan ediliyor ya. manyak mısınız siz? herkes seksi görünmek ister kabulüm; ancak sayın magazincilere sesleniyorum burdan: her gördüğümüzle yatmak istemiyoruz kardeşim, iyice zevksiz yaptınız insanı be.
  5 ... yesil peri
 2. 2.
  bunun uç noktası ahmet mete ışıkara dır ki orada olay bitmiştir.
  2 ... kafiyesiz eleman
 3. 3.
  daha beteri nihat doğan'dır ki olay zaten bitmiştir.
  ... demeteren
 4. 4.
  bunlara şükür ya (bkz: ajdar)ı seçselerdi?
  1 ... elbette olsun
 5. 5.
  unlu olmak icin herhangi bir ozelligi bulunmayan bunyelerin, unlu oldurulmak icin kullanilmasi gereken ozelligidir... caanim ulkemde bir seyler soylendigi anda kabul gorur...misal; birisi elinde bir senaryoyla gelip de, selam ben yazarim, dedigi andan itibaren ona yazar gozuyle bakilir veya birisi hastanede sizin cigerlerinizi stetoskop yardimiyla dinliyorsa onun doktor olduguna hemen inanilir... kimse kimseye "hangi konuda uzmanlastin" diye sormaz...
  simdi buradan hareketle (seovi arkadasim bak gerisini de oku, sonra oyla. ac kafana birseyler girsin, belli yillardir bir sey girmemis, pek suzulmus beynin) bazi manikurcu kizlarin, birtakim liseli oglanlarin, kimi satis elemanlarinin, barlarin onundeki bazi guardlarin, ata binmeyi bilen zavalli birtakim oglanciklarin, sokaklarda haytalik yaparken saclarini savuran kimi yosmalarin...vb., dogal ortamlarindan alinip da kameralarin oldugu yapinti ortamlara geldikleri andan itibaren sex uzerine calismaktan baska sanslari yoktur... ortamdaki abilerden birileriyle cikmaya baslamadan once erotik fotograflarini cektirirler... su an televizyonlarda oynayan dizilerin tumunun basrol oyuncularina bakiniz % 90 inin erotik fotograflarini internette bulabileceksiniz... mutlaka meme, bacak, popo ...ve bunun gibi frikiklerini, suh bakisli, agizlari aralanmis arasindan dillerinin gorundugu fotograflarini goreceksiniz...canim ulkemizin genc insani da icine dusuruldugu kuyuya aldiris etmeksizin gordugu ilk meme, popo uzerinden tanim yapmaya odakli oldugu icin bu fotograflarla karsilastigi anda "seksi" lambasi yaniverir beyninin o konuda hareketli olan bolumunde... bu andan sonra da ne yapsaniz konu degismez... fotografini gordugu unlu kadin/adam ne kadar da seksidir...
  ... watashiwacandy
 6. 6.
  beşiktaş'ın efsanevi futbolcuları takoz recep ve ali eren için geçerli değildir bu durum. ayrıca bir yıldız tilbe gerçeği var ki; değil türkiye, tüm dünya hatta tüm galakside de ünlü olsa, seksi ilan edilmesi insanlık için sakıncalıdır.
  ... trollmuyumneyim