1. 1.
    bunlardan biri de benim. yıllar yıllar önce, kadıköy haldun taner sahnesi'nin girişindeki arbedede, çok ünlü bir türkücü abimiz ile iç çamaşırlarımızı çıkarmadan, sürtünme yoluyla gerçekleştirmiştik. şu hayatta berber dayamasından daha kötü bir şey daha varsa, o da bu türkücü abimizin dayamasadır.
    37 -14 ... ne hos kadindi lan neriman
  2. 2.
    ünlü bir futbolcunun kız kardeşi ile denizde özel birşeyler yaşamıştım. ifşa ya gerek yok.
    4 -8 ... ulumod
  3. 3.
    sadece a harfi ile başlayan isimleri yazsam 2012 nin en uzun entrysi olur. hiç gerek yok. çok sikko bi anket. valla bak, tamamen zaman kaybı.
    16 -21 ... kukla
  4. 4.
    5 yaşımdan beri tarkanla yatıp tarkanla kalkarım.
    manevi bi ilişkimiz var.
    44 -4 ... herasmus
  5. 5.
    çetin tekindor'un arkasında merdivenden inmek. tuğba büyüküstün ile wc de karşılaşıp selamlaşmak.
    11 -3 ... hey there i am using whatsapp
  6. 6.
    Helin avşarın yanından geçerken koluna çarptım.
    26 ... hmmer
  7. 7.
    bülent ersoy'a el sallamışlığım vardır.
    25 -1 ... ayranlisoda
  8. 8.
    bebek gloria jeans'de cem özerle sırt sırta sürtüşmüşlüğümüz var. hatta o olduğunu bilmeden "bilader az çek sandalyeyi, sıkıştım" gibi hoş bir diyaloğa da girdim kendisiyle. o zamanlar nurgül aplamız da yanındaydı. işte bizdeki de böyle bir şans. gittik cem özere sürttük nurgül yeşilçay'ın olduğu masada.
    34 ... sharkek
  9. 9.
    seneler önce antalyada çekim arasında iken emrahın kaş göz işareti ile menajeri kartını vermişti. iyi ki aramadım düşünsene; bakkal amca bakkal amca, kız kardeşime napıyorsun repliğindeki 3. tekil şahıs ben olabilirdim, allah korumuş.
    11 -1 ... eolo
  10. 10.
    rüyamda sharapova nın göğüslerine şarap döküp yalamıştım. o da sayılırmı acaba demekten kendimi alamadım.
    9 -6 ... ernesto che