bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  kızların üniversitede rahatca türbanla dolaşabilmesidir. özgür bi ülkede yaşıyorsak atatürk bu vatan'a özgürlük getirmişse herkes rahatca istedigini yapabilmeli. dilediği gibi giyinmelidir. aksi taktirde özgürlükten bahsedemeyiz.
  8 -13 ... zohanejch
 2. 2.
  özgürlük her alanda olmalı.

  (bkz: sen anlaman lan)
  2 -2 ... zohanejch
 3. 3.
  zaten giriyor. türbanlı kızlarımız türbanlarının üzerine beremsi şeyler takarak okulun * koridorlarında keyiflerince takılıyorlar. ne provokasyon ne provokasyon.
  ... mauro
 4. 4.
  kimseye bir zararı olmayacak olan eylemdir.
  1 -1 ... mysl
 5. 5.
  (bkz: türbanın üniversiteye girmesi)
  1 ... jelib10
 6. 6.
  mümkün olmaması gereken olay.

  zira, türban dini kullanmaktır. kamu alanlarına dini belirten * simgelerle girilmez. bu yüzden türbanla giremezsiniz. ama ironiye dikkat! haçla *, pentagramla *, yahudi yıldızıyla * vs. girebilirsiniz. bizzat gözlemlendi.
  2 -3 ... creepy doll
 7. 7.
  türban değil girmesi mümkün olabilecek bir şey vardır, o da başörtüsüdür. *
  özgürlük anlayışınızı gözden geçirirseniz, başörtülünün de üniversiteye girmesi, pek tabi normaldir.
  haklar ve özgürlükler bakımından gayet doğal olacak sonuç.
  2 ... juliett
 8. 8.
  başörtüsü girmeli. türban simgesel bir şekildir ama başörütüs gerçektende siyasetle ilgisi olmayan bir aksesuardır. anadolu usulü şekille takacaklarsa amenna.
  1 -1 ... thebash
 9. 9.
  Türbanın birileri dışlanılacak görüntü olarak gördüğü sürece bu olayın yankıları hep sürecektir nasıl mini etekliler giriyorsa türbanlılarında girmesi gerekir ayrıca nüfusunun %98 i müslüman olan bir ülkede böyle şeylerin artık tartışılmaması gerekir ama siyaset yapıyorum diye ankarada bulunanlar yıllardır şu işin altından kalkamıyorlar ne denir ki allah sonumuzu hayretsin...
  ... falcata
 10. 10.
  bu türban davasını icat edeni eşşeklere ziktirmek lazımdır. kabak tadı vermiştir. kadını insan yerine koymayıp mirastan bile mahrum eden zihniyet karının başına takılacak yarım metre bezle kafayı bozmuşlardır.
  başı açık karı görünce zikiniz mi kalkıyor fuhuş mu patlıyor ? karı saçı bu kadar mı azdırıcı birşeydir ?
  -3 ... klauss