1. ?.
    yönetimle dalga geçtikleri adeta üstlerinden akan, kendi saçları olmadığı göze giren o abuk sabuk peruklarla ille de saçını göster bize diyenlerin sinirlerini zorlayan kızlardır. soğuk savaş dediğin de budur zaten. bozma sinirimi bozarım sinirini şeklinde gelişir gider durum...
    6 -4 ... baskalaricehennemdir
  2. ?.
    başını açmamak için peruk takan özverili kızdır. iyi de o kafandaki de saç değil mi? Nerden bilecem ben senin türban taktığını?
    (bkz: Ne bileyim ben senin cama geldiğini)
    7 -4 ... kizilmaske
  3. 1.
    tesettürün amacının kadınların dikkat çekmemesi olduğunu öğrenmiştik. oysa peruk daha bir dikkat çekici oluyor. bakmayacak insanın bile bakası geliyor. kannatimce peruk takmak saçı açık olmaktan daha anlamsız. yine de derim ki bu kızlarımızı bu hallere düşürenler utansın.
    10 -1 ... maranda
  4. 2.
    (bkz: gözyaşlarımı tutamıyorum)
    7 -4 ... hyperion
  5. 3.
    (bkz: universiteye giden fedakar kız) *
    2 ... kendime donmeye artik cok gec
  6. 4.
    (bkz: gözlerim yaşardı)
    3 -2 ... simsiyah kara kedi
  7. 5.
    mütemadiyen gözlerimi yaşartan fedakar mağdurelerdir.

yani hakikaten ne diyeceğimi bilemiyorum. çal oğlum oradan bir:

(bkz: akşam oldu hüzünlendim ben yine)
    2 -4 ... yasasinakmayanrimel
  8. 6.
    saçma sapan işlere girişen kız. dine göre önemli olan kadının dikkat çekmemesidir. peruk takınca mı yoksa takmayınca mı dikkat çekmez karar vermesi gerekir.
    3 -1 ... minti
  9. 7.
    namusu türbanda arayacak kadar bilinçsiz ailelerde doğmuş, baskı altındaki faaliyeti açısından fedakar değil, zavallı kızlarımızdır,bu kızlarımızın hali hepimizin suçudur.
    4 -5 ... burax
  10. 8.
    (bkz: yok valla gözüme bir şey kaçtı)
    (bkz: soğan doğradım ondandır)
    1 -1 ... koka