bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    insanları kişilikleri değilde sahip olduklarına göre değerlendiren insanlara acayip koyan bir olaydır. kızlar arabanın modeli yeni ise orospu, kaltak, motor ve kaşar olurlar. hoş okula kendi arabasıyla gelen erkekler ise arabanın marka ve modeline göre ya piç yada meteliksiz olurlar.
    5 ... fuck yourself
  2. 2.
    hemen sevgili adayları listesinde 1.sırayı ayırmak lazım. *
    1 -3 ... gunesin aynasi
  3. 3.
    (bkz: oyle bişey yok olsa ben bilirim) demek istediğim ama hakkatende olan kzıdır.
    -1 ... alayinaisyan
  4. 4.
    imkanları olan ve kullanan kızdır. kimsenin hor görmeye veya eleştirmeye hakkı yoktur.
    3 -1 ... daghan
  5. 5.
    bu tür kızlar ya çok zengin ve züppe vari yetişmiştir, yada ailesinin baskısı yüzünden bu şekilde üniversiteye geliyordur. bazıları içine kapanık olurken, bazılarıda erkekler ve kızlarla oynamayı sever. çok salakta olurlar, çok kültürlüde, ya yurtdışına okumaya gitmiştir, yada serseri serseri gezmeye.
    ama zenginliği yüzünden bir çok kişi tarafından sevilirler. bu tür kızlara yüz vermeyen erkek tipleri vardır. bu tür erkekler gerçekten kişilik sahibi ve çokta zeki olurlar. bu zengin kızlar içten içe bunları tanımak istesede, auraları onları ittiğinden bir türlü yaklaşamazlar. yıllar geçsede bu kızlar onları hatırlarlar. kişilik sahibi ödün vermeyen kardeşlerim. sağolun var olun
    3 -2 ... morbeyaz
  6. 6.
    (bkz: peniselin)
    -1 ... powerage
  7. 7.
    "üniversiteye özel otomobiliyle gelen erkek" ten hiçbir farkı olmayan ve asla belli kalıplara, yargılamalara sokulmaması gereken insanlardır.
    6 -1 ... vettelmania
  8. 8.
    eskiden değişik gelirdi bana bakardım , incelerdim okula arabayla gelen hatunları . Fakat bigün transporter lı bi hatunu ,kampüste derse gelirken gördüğümde o an diğer arabayla gelen kızlar benim için sıradanlaştı . i.i.b.f öğrencisi olan bu hatunu , daha sonrada 4 kez otoparkta gördüm ve kendisine hayranlıkla baktım . o minivan babasınında amcasınında olsa , o aracı kendine yakıştırıp benim gibi insanları kendisine hayran bırakarak okula gelmesi , taktire sayan bir durumdur .
    2 -2 ... atwinke
  9. 9.
    özel üniversitede okuma ihtimali yüksek olan kızdır.
    1 ... noti
  10. 10.
    (bkz: super girl)
    ... anlamsizlikta ki anlam
kapat