1. 1.
  herşey kazandırabilir.bunların başında universiteye bakir/bakire gelen insanın sex tecrübesi kazanıp mezun olmasıdır. diğeride insan sarraflığıdır. artık yeni tanışılan birinin nasıl biri olduğunu hemen hemen tanıyabilir ve ona göre hareket edersiniz. ev geçimini öğrenebilirsiniz. hayatında hiç doğalgaz,elektirik,su parası yatırmayan kişi üniversite okurken bunları yapabilir. * ama son olarak eşşeğe altın semer vursalar eşşek yine eşşektir. tüm bunlar bazılarına hiç birşey kazandırmaz.
  1 -2 ... escherichia coli
 2. 2.
  karı-kız.
  2 -4 ... rubi muhterem
 3. 3.
  hayat* * *
  3 ... tanimlanamayan cisim
 4. 4.
  çeşit çeşit insan,sıkı dostluklar,özlenen anılar katmıştır .
  ... ecya
 5. 5.
  Kültür, eğitim ve özgüven...
  4 ... phonigh
 6. 6.
  bir mottoyu yıkar, iki yargıyı katar bünyelere.
  imposibble is still imposibble (bkz: aa)
  nothing is still nothing (bkz: ff)
  1 ... illil
 7. 7.
  yemek ayırma lüksünün gerçekten lüks olduğunu anlamayı, olgunlaşmayı, insanlardaki arkadan vurma duygusunun nerelere varabileceğini, aile kıymeti bilmeyi, kendine dönüp bazen karşıdan bazen uzaktan bakabilmeyi, önyargılardan uzaklaşmayı, gerçek arkadaş kavramını taşıyanların 3'ten fazla olmayacağını, sorumluluk almanın ne olduğunu, dolu dolu umudu, aynı zamanda yoğun olumsuzluğu barındıran birçok duyguyu kattı şimdiye kadar.
  4 ... amaan bilemedim
 8. 8.
  Özgüveninin artması, yeni dostlar güzel dostluklar. bunun yanında bir de hiçbir işe yaramayan okumasam da aynı durumda olacaktım dediğin diploma.
  3 ... isyankarbumerang
 9. 9.
  anne hasreti.üniversiteye gelince anlıyorsunuz sizin için arkanızı toplayan birinin olmasının size ne kadar rahatlık sağladığını.
  5 ... 4558
 10. 10.
  (bkz: zeytinyağlı sarma)
  (bkz: kantin)
  1 ... sayeste