1. ?.
  binbir türlü yol tutabilecek insandır..
  saç uzatabilir, tuhaf bir sakal bırakabilir,sıçmaya bile omzuna astığı gitarla gidebilir, paçavralar giyebilir, ateist olabilir,bişeyist olabilir,düşük bel giyebilir, kafasına tuhaf cisimler yerleştirebilir,tuhaf tuhaf konuşabilir, her şeye faşist diyebilir....bir sürü şey yapabilir sözün özü.. beyazıt meydanında envai çeşidi mevcuttur..
  11 -7 ... rasko
 2. ?.
  yapacağım her boku bu dönemde yapayım ilerde belki yapamam noolcamız belli değil düşüncesine kapılmış olan insan profili
  3 ... narsil
 3. ?.
  üniversiteli oldugunu belli etmekten ziyade bir zevk meselinin sonucudur giyim ve caç tercihi.

  bir insana uzun saçlı,elinde kitap sırtında çanta,kulagında küpe var diye agır ithamlarda bulunmak ise dar görüslü oldugunu belli etme çabasından baska birsey olamaz.ayrıca bir insanı yalnızca dıs görünüsden yola çıkarak"söyledir,böyledir,budur,sudur,allahsız tosbaganın tekidir"diye katagorize etmek baska bir düsünceyi savundugunu ima etmenin en en en basit yoludur.
  5 -2 ... birhosseda
 4. ?.
  (bkz: otobüste yüksek sesle konuşan üniversiteli)
  genelde istanbul üniversitesi avcılar kampüsü durağından otobüse binen öğrencilerdir.otobüstekilere 'bakın biz üniversiteliyiz'tarzında bakış attıktan sonra yüksek sesle okuldaki hocalardan,sınavlarda bahsederler.
  (bkz: üniveristeli olmuş ama adam olamamış)
  2 -4 ... morfin
 5. ?.
  ne kallavi üniversiteler bitirmis okuzlerle doludur ortalık,okumak herseye yetmez dedigim parazitsel toplulugunun bir parcası olan insanımsı sey.
  1 -3 ... karpuzkabugu
 6. ?.
  çok komik entrylere vesile olacağını tahmin ettiğim ve de gördüğüm, ve de güldüğüm, yegâne olmayan, üreyen, üretmeyen aerob.
  1 -1 ... gregor incegor
 7. ?.
  sürekli vizelerinden, finallerinden bahseden insandır. zannediyorum ki en kolay yolu bu. *
  3 -1 ... janjan
 8. ?.
  her daim elinde okulun isminin ve ambleminin bulunduğu dosya, ajanda taşıyan, bunları insanların gözüne gözüne sokan kişidir.
  -1 ... asiti kaçmış kola
 9. ?.
  because I am from ankara university gibi dandik tişörtler giyen insandır
  1 ... registerlater
 10. ?.
  eğer üniversiteyi 3yıldır kazanamıyorsan insanın mooralini bozan hadisedir.. bide üniversiteli olmayıpta kendisini üniversiteli göstermeye çalışan insanlarda vardır..
  ... picnick