1. 1.
  üniversiteye geldikten sonra hamile kalan ve o çocuğu aldıran üniversitelidir.

  görükle de bir doktorun sözünü aktarıyorum: aldığımız çocuklardan çocuk mezarlığı olur. bi düşünün bu sadece görükle için bilmem kaç üniversite var ülkemizde yüksek ihtimal her üniversite de durum böyle gerçekten çok yazık.
  yapmayın arkadaşlar o boku yiyorsan sonucuna da katlanacaksın yoksa büyük vebal altında kalıyorsun.

  (bkz: allah ıslah etsin) ne diyelim .

  edit: eksileyen arkadaşlar kötü bşey yapmıyoruz burda toplumu bilinçlendiriyoruz. bu yazıyı okuyup elini vicdanına koyan bi genç kardeşimizin yararına yapıyoruz.
  10 -19 ... ebu cendel
 2. 2.
  gaz maskesiyle gül koklanmaz zihniyetinin yansıması hep bunlar. ayrıca prezervatif almayı unutan erkek arkadaşın, zamanında geri çekilmeyi de unutmasıyla da yaşanabilir ki o unutkan zibidi hemen konmalıdır kapının önüne. dikkat edin lan biraz, vicdan azabı ağır oluyor sonra.
  2 ... vuzii
 3. 3.
  e sen şimdi doğurdun çocuğu, kendine daha hayrın yokken çocuk sorumluluğu mu alacaksın?

  doğru düzgün büyütemeyeceksin, okutamayacaksın büyük ihtimal.

  sonra topluma hırsız uğursuz yetişsin, kurunun yanında yaş da yansın. neymiş? günahmış.

  beyler siktirin gidin yatın, saçmalığın lüzumu yok.

  hee içeri boşalmayıver sende pezevenk herif! o kadar da lüksün olmayıversin kodumun çocuğu!

  zaten sersem sikin mahsûlünden bol ne var memlekette, sen de yapmayıver!
  7 -3 ... the godfather
 4. 4.
  imam hatiplilerin aldırdığı çocuklardan çok daha azdır.

  kendi öz çocuğuna saldıran yobaz takımını saymıyorum bile..
  4 -8 ... system error
 5. 5.
  kürtajla aldırılan çocuklar şeklindeki bir başlığın "üniversiteli kadınlar" vurgusuna sahip alt kümesidir.

  bu vurguyla insanlar üniversitelerde eğitim değil fuhuş yapıldığına inandırılmak istenmektektedir.

  şakirtler, eğitilmiş beyinlerden çekinirler. çünkü bilirler ki eğitimsiz kitleleri yönetmenin en bilinen ve en basit yolu dini kullanmaktır. bu tip şakirtlere görüklemek gerekir köküne kadar.
  10 -4 ... viewpointx
 6. 6.
  dini,ırkı,dili,ülkesi ne olursa olursa olsun müslüman olsada,tövbeler etsede kabul edilmeyecek ve mutlaka cehennem'de,kul hakkına girdiğinden mutlaka yanacak insanımsı yaratıktır.acınmaması gerekir mazluma kıyan en adi zalimdir.biz mazlumun yanındayız.bu kişiyi hamile bırakan erkeğimsinin sonuda aynıdır.bilip,bilmemesi önemli değildir.
  2 -1 ... dipsizkuyunundibindekikuyu
 7. 7.
  madem o haltı ediyorsun ederkende prezervatif tak sonra niye çocuğu aldırasın. tabi prezervatiflerin en iyisinin bile %98 ihtimalle koruduğu yazıyor. kutunun arkasına bakarsanız görürsünüz bazılarında.
  ... gizemlipesimist
 8. 8.
  bu katillerin kıyamette kalkarken kalkışlarına bakmak isterim.acaba şeytanın dokunup çartptığı gibi mezardan hortlayarak kalkmak nasıl birşey.cehennem'e kesin olarak gireceğinin habercisi.
  1 -1 ... dipsizkuyunundibindekikuyu
 9. 9.
  120 yıl sonra türkiye'de parklarda özel kapalı alanda seks yapmak için seks odaları olacak. parası olmayanlar ağaç altında seks yapacak bağıra bağıra. kapalı kadın hiç olmayacak. hayal bunlar denecek. anne anneler sevgililerini anlatacak. dinden sadece islam ve müslüman adı kalacak gerisini hiç kimse bilmeyecek. tabuları yıkalım denecek ve her köşe başında çırılçıplak seks yapmak normal olacak. dünya'nın tamamen tükenmesi sonucu türkiye'de tamamen batacak ve cinsel işkencelerle kurbanlarına tecavüz edip öldüren sapıklar ortaya çıkacak. her mahalle de 5 10 tane olacak bu sapıklardan. polis ve asayiş düzeni tamamen batacak.sadece rüşvet ve para işleyecek. tamamen yok olması gereken insanlardan oluşan berbat bir ülke olacak türkiye.
  2 -4 ... dipsizkuyunundibindekikuyu
 10. 10.
  not:yazar bunları hiç bir nefret gütmeden türkiye'nin hızla değiştiğine bakarak en fazla tahmini yılı ve doğacak en iyi sonuçları yazmıştır.
  1 ... dipsizkuyunundibindekikuyu