1. 1.
    geçenlerde metroya doğru yürürken kulak misafiri olduğum üniversiteli kızlar vesilesiyle şahit olduğum ibretlik gıybettir efendim.

a - ya kızım saçmalama çocuğun mercedes'i var.
    b - sen ciddi misin yha?
    a - evet ya geçen gördüm park ediyodu.
    c - salaksın kızım sen ya o çocuğa yol mu verdin şimdi sen?
    b - ya kızım çok tipsiz ama ya allah affetsin.
    a ve c - ya tipini napacan kızım mercedes diyoruz sanaa.
    b - neyse biraz gülümser kafeslerim ben onu hihihihi
    a ve c - hihihihihihi

ben - allah belanızı sikeyim...
    11 -5 ... nesgayfe
  2. 2.
    olmayan muhabbettir.

olm böyle şeylerle milleti gaza getirmeyin lan.
    12 ... system error
  3. 3.
    (bkz: Kesin yaşanmıştır bu)

Uydurma muhabbettir. Evet.
    4 -1 ... oytunkaran
  4. 4.
    be amina godiklarım metroda orda burda karı kız kovalayıp kulağınızı dört açıp kulak misafiri olmaya çalıştığınız kadar derslerinize çalışsanız üniversiteyi dereceyle bitirir master yapardınız.

hem birde bu konuşmalar ne mk flash tv senaryoları gibi.
    8 ... amuniyimgardas
  5. 5.
    (bkz: yürekten inananlar burada mı)
    4 ... kapi kolu piyadesi
  6. 6.
    ben mercedes c180 kompressor için şey diyenini duyandan bu cümleyi duydum (ben duymadım bir arkadaşım duymuş panpa): "allahın fakirine bak almış en düşük sınıfından bir mercedes bir de hava basmaya çalışıyor"
    1 ... keshberfo
  7. 7.
    c serisini mercedes'in en düşük serisi sananları göstermiştir. c'ye gelene kadar a, b var amk. c serisi mercedes'in orta sınıfı ama çoğu markanın üst sınıfından daha donanımlı ve kaliteli araç.

ayrıca şu fakir mercedes'i, reno motoru muhabbetini yapanların istisnasız hep götünde donu olmayan kesimden çıkması da nedir amk? benim 2016 e coupe'ye bile senin arabada reno motoru varmış yea deyip gevşek gevşek sırıtan oldu. araçta mercedes motoru olması bir yana, şunu söyleyenin yevmiyeci olması ayrı bir komedi. öyle bir atıp tutuyor ki bu fakirler gören de sabahtan akşama kadar maybach'tan inip s500'e biniyor zanneder bunları, gerçi valeyse doğruluk payı var bak ahaha.
    1 ... nesgayfe
  8. 8.
    üniversiteli kızların ibretlik mercedes muhabbeti
    1 ... pinkylips
  9. 9.
    (bkz: yaşandı bitti saygısızca)
    ... nesgayfe