1. 1.
  Üniversiteli kardeşlerimizi üzecek durum. Twitter’da yök istifa Tt olmuş durumda. Her yer açıkken tek sorun okul gibi gören bir bilim kurulu değişik gerçekten. Evet.
  8 -3 ... oytunkaran
 2. 2.
  Son derece doğru karardır.
  Aile evinde sıkılanlar açılsın diye ağlıyor.

  Amaağğ avmler açık diye zırlayan bir kitle var ve inanır mısınız bunlar üniversite okuyor. inanılır gibi değil. Yanlışı yanlışla yıkmak istiyor. Salak insanlar.

  Ama sağlıkla ilgili bölümler hibrit olmalıydı şahsımca.
  8 -9 ... alem duysun kral samsun
 3. 3.
  tırnaklarımı kemiriyorum sinirden. ulaşım iznini açın, ordan oraya virüsün taşınmasına müsaade edin; düğünlere nişanlara izin verin, virüs özerk bölgesini kursun; camii açılışları ve mitingler düzenleyin, sosyal mesafe hak getire; turizmin önünü açın plajlarda sahillerde virüs fink atsın; fabrikaları bu süreçte hiç kapatmadan gariban asgari ücretli işçileri dip dibe çalıştırın bozuk ekonomiye halel gelmesin diye ama konu eğitim oldu mu risk düzeyi tartışılır hale gelsin. bu kadar umurunuzda mı cidden?

  kısaca desenize gelir elde etmediğimiz konuları rafa kaldırıp salgın bahanesine sığınıyoruz diye... bu kadar düşünceli oluşunuz gözlerimi yaşartıyor.
  mitingler, açılışlar, düğün ve eğlence mekanları da online olursa seviniriz.

  edit: kendini ve çevresini koruyabilecek, önlemini alacak bilinçli insanlardan söz ediyoruz, ilkokullu çocuklardan değil. hadi siz alışveriş merkezlerinde takılarak bu kararın doğruluğuna kanaat getirmeye devam edin.
  9 -12 ... essy
 4. 4.
  Esiiii.

  Diyerbekir yoluna hey diyerbekir yoluna aheey. Kır dizini Otur evinde hadii.
  1 -1 ... alem duysun kral samsun
 5. 5.
  Okul hadi neyse maske takilir falan ama peki yurtta kalanlar napacak 7 24 maskeyle mi duracaklar .
  5 -2 ... ifeelsobad
 6. 6.
  Üniversiteye ilk defa gidecek olanları üzecektir muhtemelen.
  1 ... yollar uzak
 7. 7.
  Olması gereken oldu. Aile evinde olup sıkılanlara hak veriyorum her açıdan. Herkesin memleketinde bi arkadaş çevresi vs yok o açıdan kötü bi durum baya.
  Zaten yurtta değil evde kalanlar için sorun olacağını zannetmiyorum, açılsa da açılmasa da gelirler her türlü.
  Yani yurtta kalanlar açılsa da açılmasa da zararlı çıkan tek grup...

  Ayrıca profesyonel açıdan bakıcak olursak, dersleri teorik olan (calculus, statistic ve benzerleri hariç) öğrenciler de (ben dahil) en şanslı grup bence. Hiç şikayet edip kafa şişirmesinler.
  2 ... sutlemuz
 8. 8.
  Ortam yapacak pelinsular ile kari kiz sikecek berkecanlara dert olmustur. Okullar acilsa yok bizim olmemizi istiyor dersiniz ama. Egitim falan umrunuzda degil.
  3 -2 ... doblocu eniste
 9. 9.
  Üniversiteyi sadece memleket ve aile evinden kurtuluş, sevgil bulma, gezip tozma yeri olarak görüp eğitim ve kendini geliştirmeyle uzaktan yakından alakası olmayan amipleri derinden yaralamıştır. Zengin koca bulurum diye 1 milyon sıralamayla üniversiteye giren kızlar da sessizce ağlıyordur.
  3 ... nikimikedi7
 10. 10.
  aşırı rezlliktir nereden bakarsan bak. ben şimdi boğaziçi yi kazandım okula gidemedikten ortamı göremedikten sonra evde ders dinlesem ne olur siktir ya.
  2 -1 ... baby shark