1. 1.
    sol frame de bugün ile gündem arasına sıkışmış mavi kutucuk.

zall sen hayırdır birader?
    2 -1 ... rockonbaby
  2. 2.
    sözlükteki liselileri tespit etmek için gelmiş buton.
    3 -1 ... hubel
  3. 3.
    Tüm üniversite girilerini üniversitesine göre gruplandırmış, güzel olmuş. isteyen gidip ta ilk günden itibaren okuyabilir.

Tam ergen sözlük olduk yani. Liselilere hizmet.
    5 -1 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
  4. 4.
    Ya iyi hoş da arkaplanın rengini ciyak mavi yapıp gözümüze sokup durmanın anlamı ne. Normal beyaz renkte yap, liseliler kör mü görür elbet. At şeyine kelebek konmuş gibi sırıtıp duruyor orada. Umarım birkaç güne kadar herkesin haberi olunca düzelir.
    1 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
  5. 5.
    Dikkatimi çok dağıtıyor düzeltin lan şunu.
    8 ... david hayter
  6. 6.
    Kızların teklif ettiği yer.

Şaka şaka öyle bir şey yok. Sosyal ve kültürel bakımdan gelişebiliceğiniz yerler.

Mesela ben Üniversite 1 sınıfta istanbul,Trabzon, izmir, Isparta, eskişehir,bursa, Ankara gibi yerleri 1 yılda gezdim. Özgürsün kendi ayaklarının üstünde durmayı öğreniyorsun tabi aileden uzakta okuyorsan.
    4 ... no1 zenci
  7. 7.
    tuhaf hissettiriyor varlığı...
    ... sarimsituruncu
  8. 8.
    dunyanin en sacma ozellikleri listesinde zirveyi zorluyor, karma puani ile birlikte.
    ... 81tw15e
  9. 9.
    Mal gibi yerdir diyip ağır erkek kezbanına dönüşmek istemiyorum. Aslında güzel çok güzeldir ama yaşadıklarım ve hala travmam yüzünden her yer yere tek başına gitmekten artık korkmam gibi sonuçlar üniversite hayatımı mahvetmiştir. Hala da mahvetmektedir. Kimsede bir bok söylemez taşak geçer gibi onların ben gelmişini geçmişine selamlar yolluyorum. Yani liseliler ne parasızlık zorlar ne susuzluk ne açlık insanı insan yorar.
    ... perrypotter
  10. 10.
    aralarındaki uluslararası antalya üniversitesi'nin antalya bilim üniversitesi olarak değiştirilmesi gereken, sol frame'e eklenen renkli hede.
    ... sinjaap