1. 1.
  hoş bi olay değildir..
  türkiye'de bürokratik sebeplerden bol bol vukku bulur , af beklenir..abd'de okulların çoğu yüksek meblağlı olduğu için ( en azından tıp için konuşayım) komite sistemiş vardır , size bi "tutor" verirler notlar düzenlensin diye..almanya'da bi sınavdan 3 kere kalındı mı çat diye atılır vs vs..

  öss sistemi soz konusuyken , kıçlar yırta yırta okula girilmişken , sırf gezicem karı kız kaldırıcam diye dersler boşlanmamalı..3. hakkında gelmiş ,15 gün sonra sınavı olan biri olarak söylüyorum (hayır kız kaldırmadım) , aman diyeyim çalışın yavrum..

  böyle de güzel mesajlarla entryi bitirdikten sonra , haftaya gene aynı yerde aynı saatte diyor , gülücüklü günler diliyorum..

  büdüt:ilişik kesme vs diyorlar bi de bu olaya kibarca..ben sittin sene uğraşmışım kemikler onlasr bunlar sen kalk ilişimi kes , adamın kellesini keserler be..
  2 ... hefeweizen
 2. 2.
  erkekler için bir sonraki adımı kışladır. atıldığınızı anında haber olan askeriye önce size bir mektup yollayıp sizi askere davet eder, baktı gelmiyorsunuz görevlileri kapınıza yollar.

  (bkz: çıkacak çıkacak af çıkacak)
  ... romabirgundekurulmadi
 3. 3.
  Galiba basima gelecek olan.
  1 ... adventurous
 4. 4.
  Tahminime göre bu önümüzdeki dönem yaşayacağım hadise.
  ... ketiapin
 5. 5.
  2 yıllığı 4 yılda
  4 yıllığı 7 yılda bitiremeyen atılıyor beyler açık ve net.
  -1 ... mbappe for president
 6. 6.
  zamanında tadına baktığımız uygulama. neyse ki yıllardır beklenen öğrenci affına denk geldim de, yarım dönemlik bir beklemenin ardından akademik günlerime döndüm.
  ... matasyonlu