1. 1.
  hoş bi olay değildir..
  türkiye'de bürokratik sebeplerden bol bol vukku bulur , af beklenir..abd'de okulların çoğu yüksek meblağlı olduğu için ( en azından tıp için konuşayım) komite sistemiş vardır , size bi "tutor" verirler notlar düzenlensin diye..almanya'da bi sınavdan 3 kere kalındı mı çat diye atılır vs vs..

  öss sistemi soz konusuyken , kıçlar yırta yırta okula girilmişken , sırf gezicem karı kız kaldırıcam diye dersler boşlanmamalı..3. hakkında gelmiş ,15 gün sonra sınavı olan biri olarak söylüyorum (hayır kız kaldırmadım) , aman diyeyim çalışın yavrum..

  böyle de güzel mesajlarla entryi bitirdikten sonra , haftaya gene aynı yerde aynı saatte diyor , gülücüklü günler diliyorum..

  büdüt:ilişik kesme vs diyorlar bi de bu olaya kibarca..ben sittin sene uğraşmışım kemikler onlasr bunlar sen kalk ilişimi kes , adamın kellesini keserler be..
  2 ... hefeweizen
 2. 2.
  erkekler için bir sonraki adımı kışladır. atıldığınızı anında haber olan askeriye önce size bir mektup yollayıp sizi askere davet eder, baktı gelmiyorsunuz görevlileri kapınıza yollar.

  (bkz: çıkacak çıkacak af çıkacak)
  ... romabirgundekurulmadi
 3. 3.
  Galiba basima gelecek olan.
  1 ... adventurous
 4. 4.
  Yüksek ihtimalle seneye staj esnasında başıma gelecek olay.

  Muhtemelen şefini döven adamı okuldan da atarlar heralde.
  ... forzaslan
 5. 5.
  Tahminime göre bu önümüzdeki dönem yaşayacağım hadise.
  ... ketiapin