1. 1.
  Bu konu ilk olarak ingilterede ele alındı. Acımasız bir gerçek ama öğrenciler okul masraflarını karşılayabilmek için, sex işçisi olmaya başladı.

  (Bakınız:https://www.theguardian.c...g-costs-tuition-fee-debts)

  Türkiye de durum pek de farklı değil, ancak bunu konuşmaya ve araştırmaya kimsenin g*tü yemiyor. En son birlikte olduğum 4 kızın 3 ünün anadoludan gelen ve istanbulun seçkin üniversitelerinde okuyan kişiler olması hiç de tesadüf değil. Anladığım kadarıyla, paraları bir şekilde yaşam masraflarını karşılamıyor ve bu işi yapmak durumunda kalıyor ( Sonuçta kimse kimse ile yatmaz yani...).

  Buradan anlaşılan şu; üniversite mezunu bakir kız arayan erkekler, yakında sübyan liselerden kız bakmaya başlayabilirsiniz. Diger bir değişle, düşünce yapınızda zoraki bir değişme meydana gelebilir. ( Bu cümlelere kimse alınmasın).

  En önemlisi, hemşire, iktisatçı, biyolog, kimyager fahişeler ortaya çıkıyor, aynı rusyadan gelip fahişelik yapan kadının atom mühendisi çıkması gibi bir durum bu.

  Üniversite sonrası işsiz kalan insanlardan hiç bahsetmiyorum. Onlar daha bok işler yapmak zorunda kalıyor.

  Bu işin bir çözümü varmı bilmiyorum.
  6 -22 ... erasmusluturkish
 2. 2.
  Bu ve buna benzer yaşanan gayri ahlaki durumlar maalesef yaşanıyor. Bunlar acı gerçekler. Evladın mı var derdin var. Erkek kız eğer Takip etmezsen ayvayı yersin. Hele üni de en az 10 kat fazla takip farz. Çünkü ortam berbat. Konuşulmadığına bakmayın. Ne filmler dönüyor serhat bir bilsen inanki feleğin şaşar.

  "Haydi kızlar okula" demesi kolay. Bu çocuklar nasıl okuyorlar diye devleti erkanı siyasiden bunun hesabını soran yok. Bir öğrencinin aylık masrafı en az 2.000 tl. Okusun da nasıl okursa okusun. Kim ilgilenecek? Hiçkimse. Serbest ortam kötü arkadaşlar Özenti ve çevrenin yaşam tarzı da eklenince kimliği ve kişiliği zayıf olanlar için tehlike büyük ve kaçınılmazdır.
  4 -2 ... gazeloglu
 3. 3.
  size ne amk. sizi mi sikiyorlar denmesi gereken durumdur.
  1 -18 ... sovyet piyadesi
 4. 4.
  maalesef gerçektir. okul dışı normal hayatta da böyledir. öğretmen olarak bildiğim birinin bilgisayarında tesadüfen pazarlık mesajlarını okumuş bulundum. o zamanlar fiyatı 250 tl imiş, grup yapmıyormuş, teke tek yazıyordu, ben şok. gizli fahişelerin normal fahişelerden farkı müşterilerini kendileri seçiyor, beğenirse yapıyor. artık bütün kadınlardan şüpheleniyorum.
  7 -3 ... hastavilla
 5. 5.
  "Üniversiteleri karalayalım da millet iyice cahil kalsın" düşüncesini savunan insanların okulları buna dahil etmesiyle ortaya çıkan düşünce. Sen 4 tane kızla birlikte oldun diye geri kalan binlercesini karalayamazsın. Kişisel tecrübelerden bazı konuları genellemek eğitimin "e" si zor zar ayakta dururken bir tekme daha atmaktır.

  Karşı taraf olarak Türkiye'de jigololuğun arttığını söyleyebilirim. Bunu sosyal anlamda araştıran platformlar var. Tabiki ne derece güvenilir orası kesin değil, sonuçta yayınlanan bir makale yok bu konuda. Ama çeşitli haber kaynaklarına göre genellikle ekonomik sıkıntıdan kaynaklı bir durum bu.

  Ben bu olaya kişisel bakıyorum. Kimisi iş bulamaz, gider tezgahtarlık yapar, kimisi iş bulamaz jigolo olur. Şimdi bu ikisi bir mi?

  iki şey kesin bu ülkeyle ilgili. Gelir dağılımındaki adaletsizlik ve iyi yaşam hırsı.
  4 -2 ... vasilissa
 6. 6.
  en son birlikte olduğumdan sonrasını okumadığım, enteresan bir olgumsudur. ne sebeple olursa olsun fahişelik yapanın kişiliği zaten fahişedir. bu kadar geniş bir kitle olmaları da mümkün değil.
  1 -1 ... tukeneceiz
 7. 7.
  periscopta ve diğer platformlarda hit alıp para kazanmak için, yada müşteri bulmak için soyunan insanların profillerine bir bakınız. Zaten gerçek ortada.
  1 -1 ... erasmusluturkish
 8. 8.
  Yani şimdi bunlar üniversite okuyor diye mi orospu oluyor?
  Saçma salak düşüncenize bir nine sözüyle karşılık veriyorum,
  "orospuyu zincire vurmuşlar, tutmuş kilidiyle oynaşmış"
  Yani yer, mekan, zaman sadece bahane.
  3 ... baybolla
 9. 9.
  Kızlar ailelerinden uzak kalınca haliyle özgürleşiyorlar. Tabi evde boş kalıyor 18den büyük olmanında vermiş olduğu rahatlıkla birlikte cinsel hayatları başlıyor tabii...
  4 ... french prens
 10. 10.
  özellike de büyük şehirlerde adeta kanıksanmıştır bu durum! bir ara hükümet kızlı Erkekli ev meselesine değince vurgulamak istediği durum tam da buydu! Üniversitede kızlar bu vahim duruma düşerler ve erkekler de ev tesis edip öğrenci evi derler buna! bu duruma laiklik perspektifinden karşı çıkmak kolay ama allah korusun,yarın öbür gün bizim de çocuklarımız üniversiteye gittiğinde aynı duruma düşmemeleri işten bile değil!
  1 -3 ... komunist musluman