1. 171.
    Üst siniflarin derse girmesini garipsemistim.megerse avini aramaya gelmişler.

Sonradan caktim köfteyi of ne salakmişim.*
    1 ... a d o l f i n a
  2. 170.
    Üniversite hayatımda bana gerçekten değer verdiğini hissettiğim tek dostumla tanıştığım gün.
    4 ... neler de bilirmis bu
  3. 169.
    tarafımdan 21 sene evvel yaşanmış gündür...ne heyecanlıydım ya...öğrenci işlerindeki asık sıratlı kadını, vakıf bankası veznesinde harç yatırırken "okuyacan da çok bi sik olacak sanki amk malı" ifadesiyle yüzüme bakan bankacı ablayı (evet o zamanlar üni paralı bir eğitimdi, şimdiki gibi beleş değildi), merkez kantinde karton bardakla çay verdiği için "cam bardak yok mu?" dediğimde yüzüme mal mal bakan kantinci abiyi...hala dün gibi hatırlıyorum...
    21 koca sene...nasıl göz açıp kapayana kadar geçti be...

sonraki yıllarda kayıt günleri çömez avına çıkardık...verimli zamanlar...

edit: 23.59.50'de entry girmişim...silip tekrar girmezsem olmazdı...
    3 ... keshberfo
  4. 168.
    Ben derslere girememiştim özgüvensizlikten. Liseden çok farklıydı ve doğru yere mi gideceğim diye endişe etmiştim. Hey gidi kara günler.
    ... ungoliant
  5. 167.
    2 sene oluyor sanırım, ameliyatlı gitmiştim.

oturma simidiyle gezip paytak paytak yürürken herkesin güleceğini düşünmüştüm.

ama millet saygı duymuştu bir şaşırmıştım.

öyle işte.
    ... black rose dying
  6. 166.
    öncelikle okul kapısının önünde sigara yakıyorsunuz, ben nereye geldim böyle diye düşünürken, hemen birisi sizden çakmak rica ediyor siz veriyosunuz ve tebrikler ilk arkadaşınızı buldunuz. benim ilk günümün ilk saatleri böyle geçmişti.
    ... sivasli bey
  7. 165.
    Şehir dışı ise zordur.
    -1 ... novalginn
  8. 164.
    koyun gibi dolanıyorsunuz,

sonra havaya giriyorsunuz yürümeniz bile değişiyor,

bitimine doğru sönmüş bir balon olarak yuvanıza dönüyorsunuz.
    2 ... erdemlii
  9. 163.
    yer yön özürlüsü olduğum için telefona kampüs haritasını indirip, define avındaymışçasına koskoca binayı aradığım gündür. bi'de anlaşılmasın diye arkadaşımı arıyormuş gibi yapmıştım vallahi rezillik.

ayrıca sanki kimse daha yeni liseden gelmemiş gibi full makyajlıydı çok hayret verici gerçekten.
    1 ... siyahtan beyaza sevgilerle
  10. 162.
    13 sene önce bu zamanlardi

Az çok hatırlıyorum
    Yurda girdim kimseyi tanımıyorum
    Sadece bir iki kişi var aynı bölümde olduğumuz
    Sonra ilk gün..

Hemen sınıf listesine bakmıştım kaç kız var diye (tabi hayal kırıklığı)
    40 kişilik sınıfta 8 tane kız var biri nişanlı biri evli çocuklu.

Kaldı 6 kız..

Biri mature sayılır kaldı 5
    Diğerleride zaten ne emmeye ne gömmeye yarardi

Yanı nasıl 3 sap okula basladiysak 3/4 sap bölümden mezun olduk...
    -2 ... diablo1987