Advertisement

 1. 1.
  uyanıktır, yeteneklidir, tembeldir.
  1 ... delicious
 2. 2.
  KPSS DE ÇEKEBiLEN KADAR DEĞiLDiR.

  çakallar, "kul hakkı" diye ağlaya ağlaya, yenmedik "kul hakkı" bırakmayan adiler...
  2 ... koministimam
 3. 3.
  okuduğum bölümde cemaat hakimdi. yani sınıfta 3-5 kişi dışında herkes bir cemaate üye idi ve sınavlarda kulaklıkla düzenek falan oluştururdu bunlar. birbirlerine soruları servis ederlerdi, bir gün önceden hocalar bunların telefonuna soruları gönderirlerdi, aralarında iletilirdi bu sorular kısa zamanda. bu tip şeyler gelişirdi. bense istatistik finalim dışında bir kelime bile kopya almadan bitirdim okulu. hakkım olmayan bir şeyi elde etmek istemem çünkü hiçbir zaman. ama bunlar basit vizelerde bile sırf ortalama kasıp, okullarda hoca olarak kalmak adına bu şaklabanlıkları yapıyorlardı, kpss'de ya da diğer kilit sınavlarda yapılanlara hiç şaşırmıyorum o yüzden. neler yapabileceklerini bir düşünün artık. takdir size kalmış.
  5 -1 ... littlewitch
 4. 4.
  piçtir ama iyi anlamda piçtir.
  ... anlamveremiyorum
 5. 5.
  zavallıdır. ömrünü de böyle boş beleş geçirecektir.

  edit: okulu bitirince çok iyi yerlere gelmesine kimsenin şaşırmayacağı kişidir zaten. götüm götüm bakan bile olur böyle tipler.
  ... pistolero
 6. 6.
  hiç bok öğrenemeden üniversiteyi bitirecek öğrencidir.
  ... bambam bigelow
 7. 7.
  kopyanın günah olmadığını bize yeni ayetlerle bildirdiler kpss lerde.

  cemaatçidir yine amk.
  ... banabakinlan
 8. 8.
  hukuk fakültesinde göt isteyen durumdur. araştırma görevlileri ajan gibi hepsi belli bölgelere konuşlandırılır. neredeyse kuş uçurtmazlar. şüphelendikleri kişinin kağıdını alırlar şaş kaza sıranın altında not falan unutmuşsan yandın demektir.
  tabi onlar da geleceğin adalet dağıtıcılarını adaletsiz biçimde belirlemek istemezler.
  ... jim kant morrison
 9. 9.
  önüne 200 sayfa not koyup sınavda bunların hepsinden sorumlu tutulan üniversite öğrencisinin bu ezberci sisteme karşı açtığı savaş, ürettiği çözümdür.
  -1 ... kadirsinasmagrur
 10. 10.
  hemen hemen kopya cekmedigim sinav olmadigi icin yazarin benden bahsettigini rahatca soyleyebilirim. ayrica yazdigi karakteristik ozelliklerde uymuyo degil
  -1 ... hara gebaya