1. 1.
    Görüntü kirliliği yaratan ikilidir. Dersinize bakın.
    6 -3 ... expected3
  2. 2.
    En azından ikilidir. Üçlü dörtlü falan da olabilirdi.
    9 -2 ... serdarsl06
  3. 3.
    Dilbilgisi bilmemek kıskanç olmamaya neden değil.

Sonuç bize ne. Sevişin gençler. Hala sevişebiliyorken sevişin.
    1 -2 ... sassanach
  4. 4.
    Ulan kütüphanede var bir de bunlardan.

Millet rahat rahat ders çalışamıyor.
    2 ... huseyin c
  5. 5.
    Üniversitede kelimesinde ki de dahi anlamında olmayıp içinde anlamını taşır. Dolayısı ile bitişik yazılır. Eğer üniversitedede kelimesi olsaydı ikinci de ayrı yazılırdı. Üniversitede de gibi. Yazar doğru yazmıştır.
    2 ... gokdelende kapici
  6. 6.
    sevişsinlerdir. sevişmek sevgi içeren bir eylemdir. ama burası türkiye kıskanç çomarın teki gelip kendi yapamadığı için kıskanıp sataşır falan. evlerine gidip rahat rahat yapsalar daha iyi olur kendileri için.

bana göre hava hoş. herkes heryerde sevişsin. türk toplumunun da artık batıdaki 1968 cinsel devrimi gibi bir devrim yapma vakti geldi.
    5 -1 ... yayli calgi
  7. 7.
    Ahlaka mugayir eylemden dolayı kınanması gereken gereksizlerdir.

Hala sevişsinler diyen kafalar var. Kamu olan yerde özel olmaz. Bunu anlamak bu kadar mı zor. Valla garip.

Diren Türkçe.
    1 -4 ... bakma bana oyle sevgilim var
  8. 8.
    -de ler doğru yazılmış.

neden direniyor türkçe?
    2 ... just call me alpha
  9. 9.
    Kamu neresi bunu tartışalım bence. Üniversite kamu kurumu ve sınırlarının tamamı içinde kalan her cm için kamu kurumu derseniz gelin umuttepe kampüsünü görün derim. Okul kent ormanına kurulu.
    ... sassanach
  10. 10.
    Bir eğitim komplexi ve bir yaşam tarzı olan Bağcılar üniversty' e kaydolsunlar. Orada fosforlu abidasları giyip rahatça sevişebilirler. Hem o üninin sloganı "herkesin hayatına kimse karışamaz". Kayıt için gelirken bir nüfus cüzdanı fotokopisi ve 50 kuruş getirmeleri rica olunur. Bağcılar üni rektör yardımcısı kartal uzun bey ile görüşüp nargile eşliğinde kayıt olabilir sonra bütün kampüste istedikleri gibi sevişebilirler.
    -1 ... uzunkartal