1. 1.
    nasıl yemek yapacam lan ben. ama kesin eve çıkacam kedi alacam besleyecem. yurtta falan yapmam ben. tek sorun yemek ve ütü.
    -5 ... patisever
  2. 2.
    Daha kendinden emin değilken bir kedinin sorumluluğunu almayı düşünen insanın yapmaması gereken iştir. Eğer illa çıkacağım diyorsan da önce sen alış, her şeyi düzene koy ondan sonra kediyi al. Yazık hayvancağıza bokuyla gülle oynamasın sonra.
    2 -1 ... saudades sem fim
  3. 3.
    lan daha evde kendi yatagini toplamayan birisin muhtemelen, ne evi aq? cikiyorsan da bari kedi kopek alip hayvanlari rezil etme. bogulacaksan bokunda yalniz bogul.
    5 -1 ... peder
  4. 4.
    Güz dönemi bitmeden yurt aratacak riskli aktivite.
    5 ... howl
  5. 5.
    ilk seneden yeni şehirden soğutacak eylem. 1 sene yurtta kalıp şehre alışırsanız daha rahat bir ev yaşamı geçirirsiniz.
    ... uriana
  6. 6.
    Yarım dönem bile olsa yurtta kalmayı tavsiye ederim. Sonra herkes her şeyini paylaştığı birini buluyor sen koskoca okulda yalnız kalıyorsun. Ben yalnız olmayı sevdiğim için sorun olmadı ama kolay da olmadı.
    1 ... tear of the moon
  7. 7.
    ilk dönem arkadaş edinmekle geçirilmeli.
    Daha önce de yurtta kaldıysanız dönem zorlu geçmez.
    Sorumluluk alacağına inanıyorsanız eve çıkın.
    Yoksa bütün yük size kalabilir aman diyim.
    ... ben iyiyim de cevrem kotu
  8. 8.
    kedinin evden kaçmasıyla son bulacak maceradir.
    2 ... ne olursun guzelim sevsem seni
  9. 9.
    Mezun olacağım hala aile yanındayım.
    ... pazzigillerden
  10. 9.
    .çok fazla tanımadığınız kişilerle eve çıkmanızı tavsiye etmem. çok dağınık, kirli olabiliyorlar. benim arkadaşlarım kirli ve dağınıktı iyi arkadaş olsanız bile banyonun kıl içinde olduğunu görmek, mutfakta üç günlük bulaşıkla karşılaşmak hoş olmuyor. sizin alanınıza saygı duyması da önemli.

Ben ilk sene eve çıktım. Öyle alışamayacak bir yanı yok. Bir kaç yemek yapmayı öğrenirsin hepsi bu. Abartılacak bir durum değil. Soru varsa alabilirim
    3 ... dehumanized