1. 1.
    bütün sınıfın önünde ilkokul çocuğu gibi arkada fon müziği şiir okutması. hayır edebiyat öğrencisi falan değiliz hatta onlarında böyle birşey yaptığını sanmıyorum.
    2 -1 ... meyna
  2. 2.
    Yapılan işi cd den teslim almak. Hoca cd mi kaldı hocaaaaaaaaa..
    4 ... meruem
  3. 3.
    Aslında hocanın yaptığı şeydir. Slayttan okuyarak ders anlattığını sanmak.
    4 ... koca gotlu ogretim uyesi
  4. 4.
    Çiçek olmak.
    2 ... yasar ustaa
  5. 5.
    hiç başlamasam daha iyi olacak saçmalıklar listesidir.
    bizim hocaların normali bu olduğundan saçmasını bilemiyoruz.
    başkaları yadırgadığında farkediyorduk saçmaladığımızı.
    1 ... nanautzin
  6. 6.
    yaptırdığı en saçma şeyden ziyade yaptığına değinmek istiyorum ki, bunun da sonu hemen hemen aynı noktaya çıkıyor. bölümünü okuduğum ve ortalama her hafta elli ila altmış kişinin aynı sınıfta ders gördüğü sınıfta şöyle bir kural var. konuşursan yanarsın. ama çifte standartlar havada uçuşuyor bana kalırsa. konuşursan ilk ceza dersten çıkıp 5 dk dışarıda beklemek. eğer aynı ders 2. kere konuşursan 10 dk, 3. kere konuşursan ki şu ana kadar aynı ders 3 kere ceza alan olmadı. fakültenin en üst katına çıkıp en aşağı inmek, işsiz gibi hemde. şimdi burası ortaokul değil, ilkokul hiç değil. şunu sorgularsın. en azından en çok ben dışarı atıldığım için söylüyorum. gerçekten tek konuşan ben miydim? ya da en çok? hayır. sadece bunu en fazla belli eden ben oluyordum. buna aptallık diyen de olabilir sorun değil ama kendim nasıl davranmak istiyorsam öyle davrandım ve bu kadar ceza aldım. kimsenin kurallarına biat edemem bu derece. çocuk yuvası değil sonuçta.
    8 ... jelibonlu spagetti