bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    ilk sırada yer alıyorum diye bilirim. Üniversiteyi yeni kazanmışım çok istekliyim diyorum hocalar zehir gibi yeni fikirler farklı bakış açısı bitmek tükenmek bilmeyen arayış. Bi gittim ne göreyim öğrenciler moron hocalar onlardan moron. O yüzden gençler bu ülkenin kalkınması için çok çalışmamız lazım çok.
    13 -5 ... medyumketo
  2. 2.
    bende aynı sahneyle karşılaştım 4 sene önce malesef ülkenin gidişat hiç iyi değil.
    6 -1 ... bedreddin
  3. 3.
    mesela hiçbir bitişik yazılır.
    11 -2 ... nattleite
  4. 4.
    üniversiteye kadar doğru yazmayı öğrenemeyen adam, orada ne öğrenecek?

hep kurumu suçla, hep devleti suçla; sende hiçbir kusur yok. (sen de hiç bir kusur yok)...
    8 -3 ... shreddinger
  5. 5.
    bunlardan birisi de benim ne öğrendiysem dışarıda öğrendim. üstüne üstlük istanbul gibi bir üniversitede okudum. eğitim kalitesi sıfırın altında eksi yüz. koca fakültede toplasan 2yi geçmez adam gibi eğitimci sayısı. herkes birbirine sakso çekme peşinde. nitelik yok.
    3 ... nick burkhardt
  6. 6.
    Eğitimin kalitesiz olmasının baş nedenlerinden biridir.
    Bunun suçlusu da öğrenciler değil eğitmenlerdir.

Üniversite hocaları öğrenciler bize liseden hiçbir şey öğrenmeden geliyor diyerek sorumluluğu liselere atmaya çalışıyorlar ama lisedeki öğretmeni de ilkokuldaki öğretmeni de siz eğittiniz ve sizin üniversitelerinizden mezun oldular.
    Kısacası eğitimin düzelmesi üniversitelerden başlar.
    2 -1 ... turkyeli
  7. 7.
    Ego yi çok iyi öğreniyorlar amk. Sen hiç bir sikim öğrenme, öğrenmeye çalışma sonra gel yönetici ol ağzımıza zıç.
    2 -1 ... di anforgivin
  8. 8.
    Üniversiteyi goy goy mekanı sananların yaşadığı gerçekler kendini geliştirmek istersen kimse senin önüne geçmez.
    4 -1 ... arduino
  9. 9.
    içiboş bu kadar özel üniversite açılırsa olacağı bu...
    1 ... senkronize
  10. 10.
    çok güzel sevişiyorlar onu iyi öğrenmişler.
    1 ... hatake kakashi