1. 1.
  ingilizcenin dibine vurmaktır.
  -2 ... culsezar
 2. 2.
  bir yıl kaybetmektir.
  3 -4 ... med king
 3. 3.
  her ne kadar nefret ederek okuyacak olsanız da okumanız gereken aksi takdirde ingilizce öğrenmek için tonlarca para saçmanız ve vakit harcamınız gerekecek.
  (bkz: test edildi onaylandı)

  hayat kurtaran edit: eğer zenginseniz gidin yurtdışına dil kursuna 3-4 ay. sonra gelin muafiyeti verin ve paşalar gibi okuyun. değilseniz hala niye okuyonuz olm gidin çalışmaya başlayın.
  ... pastperfect
 4. 4.
  gezmek ve eğlenmek için bolca zaman sahip olmaktır.
  1 ... hastasi olunan yazar
 5. 5.
  ingilizce yemek ingilizce içmektir.
  1 ... dildilpakistan
 6. 6.
  -1 Olarak tabir edebiliceğimiz sınıf.
  genellikle yabancı dil olarak okunan bölümün asıl eğitimi başlamadan derslerin büyük çoğunluğun yabancı derslerden oluşması okuyan öğrencilere işkence gibi gelir.
  eğer kıymetini bilirsen 1 yıllık tatil.
  ... zexel
 7. 7.
  ingilizce öğrenmek*,şehri tanımak, ortam yapmak ve farklı bölümlerden arkadaş edinerek geniş bir çevre yapmaya yarar.
  ... 78bpm
 8. 8.
  2 yıl boyunca geçemezseniz gerçek bölümünüzü okuyamayacağınız gibi tehlike de barındırır.
  2 -1 ... culsezar
 9. 9.
  kişiye verdikleri üniversiteye ve öğrenciye bağlı değişen eylemdir. şöyle ki; hazırlığı iyi olan ve derslerini ingilizce veren bir üniversitede hazırlık okumak gayet mantıklıdır. ama hazırlığı kötü olup, tamamı ingilizce olarak ders verilen bir üniversitede "birader ben ortamımı kuracağım, oh bi senem de boş geçsin" tarzında düşünenlerin bir çoğunun ileride geriye bakınca üzüldüğünü söylemeliyim. çünkü çoğu bu ortamı kuramamıştır, ayrıca bütün sene yattığı için adam akıllı ingilizce de öğrenememiş olurlar. ki hazırlığı geçemeyip yeniden okuyan tanıdıklarım da vardı zamanında. ha ama ben yüksek bir sınıfta ingilizce okurum ve sene sonuna kadar öğrenirim, yanına bir spor veya sanat dalında aktiviteler yaparım diyenler için oldukça verimli bir sene olduğunu da ifade etmeliyim. sonuçta insan dediğin ortalama 50 yıl yaşıyor bir senen de böyle güzel geçsin üzülmezsin ama dediğim gibi kararlı olmak lazım bazı konularda.
  1 ... fuckgoogleaskme
 10. 10.
  bir yıl ortam yapıp gezmek. kısaca 1 yıl 12 senenin acısını çıkarmaktır.
  -1 ... alikurt