1. 1.
  Ortaokul ve lisenin getirdigi aliskanliklarla gruplasan orospu cocugu olmayan ogrencilerdir. 3-5 kisilik bir gruplari olur. Iclerinden iki ya da uc tanesinin sevgilisi olur. Onlarin kiz arkadaslarinin da gruba etkisiyle baskalarina ihtiyac duymazlar. Gereken sosyalligi bu grupla saglarlar. Kizlarin bazilari ortalamanin uzerinde bir guzellige sahipse arkalarindan cok laf edilir, cok kufur yerler.
  2 ... mahalle macina alinmayan velet
 2. 2.
  merveler olarak tabir edilen grup milli varlığımıza en düşman olan gruptur.
  3 ... ultras26
 3. 3.
  --spoiler--
  onlar boş zamanlarında sevişiyor moruk.
  --spoiler--

  yav abi üniversitede geçirdiğmi süreçte herşeyden şikayet edeni gördüm, bundan şikayet edeni ilk kez görüyorum. yani sen sonuçta bir gruba dahil olamamışsan bu senin fuck the system yaklaşımından öteye gitmez. git moruk, çık dışarı. imam hatip lisesinin önünde bekle, ona küçük dualar oku. hatim indirmeyi teklif et. aş yani...
  3 -2 ... opus magnum
 4. 4.
  insanı bunalıma sürükleyen kişilerdir. Lan 50 kişilik sınıfta herkes gruplaştı. Ben hariç. Her derste gruplar beraber oturur. Ben tek başıma dururum mecburen. Ders anında sınıfın resmini çekseniz, altına "forever alone" yazsanız vallahi çok şık olur.
  2 -1 ... crewua
 5. 5.
  annelerinin mesleği hakkında bilgim olmaması bir yana, üniversite gibi bir ortamda eski alışkanlıkların yönlendirmesiyle hâlâ gruplaşan zatlardan; özellikle kemik bir grup vücuda getiren ve havalarından geçilmeyen mahlukatlardan nefret edilmesini gayet olağan karşılıyorum.
  1 -1 ... omegalfa
 6. 6.
  bırakın sağı solu okul karı kız dolu. net.
  4 ... metrodacocukemziren
 7. 7.
  ''toplanın kankalar 80 kişi kafeye gidiyoruz''
  ... ucuz bi bira
 8. 8.
  Merak etmeyiniz, bu gruplar dağılacaktır. Geride sadece 9-10 kişilik abazan grupları ve 5-6 kişilik kız grupları kalacaktır. Ayrıca şunu belirtmeliyim ki her "tiki kız" grubu bir gün dağılmaya mahkumdur.
  3 ... enterokinaz
 9. 9.
  genelde arkalarda oturup, derslere bir ilgileri yoktur. söz alıp bir şeyler paylaşanlar ardından konuşup, ezik kişiliklerini, başarısız mizaçlarını dizginlemeye çalışırlar. "biz böyleyiz abii, koyarız akarız ortama" minvalli havaları, zaten sağa sola sarıp vaktini boş geçirmek istemeyen taze lise mezunu ünili kızlarımızca beğenilir. sosyallik dediysek, birisinin evine toplanıp içmek işte amına koyyim.
  en güzel ve akan grup bunlardır, diğerleri bok yesindir. genelde çocuksu ve ergen tiplidirler. kendilerinden hoşlanmayanları anında çakar, onlara ayar olurlar. kendini yetiştirmiş ve deneyimli tiplerin taşşak malzemesi olurlar.
  2 ... angry man
 10. 10.
  ortak ilgi alanları ve ortak köken, görüş, inanç çevresinde oluşan gruplardır. ülkemizde karşıt görüşlü olanlara pek tahammül edilmez.
  ... allahless